W Oleszycach, przy ul. Kolejowej 1 została otwarta kolejna stacja sieci MOYA. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Nie zabrakło, co oczywiste, konceptu gastronomiczno-kawiarnianego Caffe MOYA, w którym można zjeść szybki i smaczny posiłek oraz wzmocnić się aromatyczną kawą. Z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje!

Oprócz najwyższej jakości paliw, z certyfikatem „TankQ”, stacja kierowcom oferuje kompresor, odkurzacz i bezdotykową myjnię, a dodatkowo „truckersi” mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla oraz płynu AdBlue z dystrybutora.

Stacja MOYA w Oleszycach wyposażona jest w świetnie zaopatrzony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy.

Stacja czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach 5:00-23:00.

Z okazji otwarcia stacji, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych promocji! Od 25 do 27 stycznia br. cena 1 litra paliwa będzie niższa o 20 gr (z wyłączeniem LPG i ON MOYA Power), a do każdego tankowania oferowana jest kawa za 1 zł! Dodatkowo, od 28 do 30 stycznia obowiązuje rabat na hot-dogi – dwie sztuki można zakupić za jedyne 9 zł. Z kolei od 31 stycznia do 2 lutego do wyczerpania zapasów, przy zatankowaniu 10 l paliwa można odebrać napój energetyzujący MOYA energia za 1 grosz!

Zapraszamy na stację paliw MOYA do Oleszyc!

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA daje firmie możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.