Od kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie trwają prace nad realizacją projektu „Budowa budynku garażowo-warsztatowego do konserwacji i dekontaminacji pojazdów przy KP PSP w Lubaczowie”. Już wyłoniono wykonawcę inwestycji i oszacowano koszty prac.

Budynek ma zostać rozbudowany o dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek garażowo-warsztatowy do dekontaminacji pojazdów. Zostać ma on połączony z istniejącą częścią jednokondygnacyjnym łącznikiem nadziemnym umożliwiającym komunikację między budynkami. O tych planach pisaliśmy na łamach naszego portalu. Informowaliśmy o zamiarze realizacji przez KP PSP inwestycji, o otrzymaniu dofinansowania w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2022-2025” oraz o poszukiwaniach wykonawcy zadania.

Teraz wiemy, że do przetargu zgłosiło się siedem firm. Najlepszą i zarazem najtańszą ofertę złożył Eurobud Group z Bystrowic. Jej wartość to 5 227 500,00 zł.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here