Stary Dzików: Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. Zderzenie dwóch aut

3

W poniedziałkowy wieczór w Starym Dzikowie doszło do groźnej kolizji. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala, a sprawca kolizji został ukarany mandatem.

W poniedziałek (05.12) po godz. 18, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Stary Dzików. Kierujący volkswagenem, 41-letni mieszkaniec Cieszanowa, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidło jadącym pojazdem marki fiat, którym kierowała 52-letnia mieszkanka gminy Stary Dzików. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca fiatem i jadący z nią pasażer. Na szczęście obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

3 komentarze

  1. Mieszkam w Krakowie i każdego dnia poruszam się po mieście. Jak przyjeżdżam w rodzinne strony, to boję się jak cholera. Wyprzedzanie na 3 przed przejazdem kolejowym, nie zatrzymywanie się na pasach, parkowanie byle jak. Ludzie w Lubaczowie fatalnie jeżdżą samochodami, w dodatku w większości starymi gruchotami.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here