W Miejskim Domu Kultury Lubaczowie realizowany jest projekt z zakresu doposażenia placówki. Niedawno, w ramach zadania do instytucji trafił elektrycznie rolowany ekran, dzięki któremu poprawi się jakość wyświetlanych filmów w kinie.

O tym, że MDK pozyskał dofinansowanie w kwocie 160 tys. zł z programu „Infrastruktura domów kultury” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pisaliśmy we wrześniu. Przypominamy, że środki pozyskane zostały przy wsparciu Minister Anny Schmidt oraz Starosty Powiatu Lubaczowskiego Zenona Swatka.

W ramach projektu wyposażenie MDK wzbogaciło się nie tylko o nowoczesny, elektrycznie rolowany ekran, który znacznie poprawi jakość wyświetlanych w tutejszym kinie filmów. Zadanie obejmuje również zakup dwóch laptopów, systemu oświetleniowego, reflektorów teatralnych i typu compact, spotu reflektoru prowadzącego na diodzie LED, wytwornicy mgły, zestawu czterech ruchomych głowic LED WASH. W placówce korzystać będzie można także ze statywów oświetleniowych z windą i uniwersalnych adapterów umożliwiających montaż jednego punktu świetlnego na statywie z windą. Uzupełnieniem specjalistycznego wyposażenia będą także gabloty i system wystawienniczy.

Całkowita wartość zakupów to 201 535,50 zł.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

  1. Tak, tak – zasługi miłościwie nam panujących dla mieszkańców miasta i powiatu najlepiej widać po jakości głównych dróg w powiacie. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś region w Polsce, gdzie nawet główne drogi przelotowe są w tak fatalnym stanie- dziura na dziurze i tylko prowizoryczne łatanie. Wstyd, po prostu wstyd Pani poseł i panie starosto !

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here