Poseł na Sejm RP Teresa Pamuła oraz Stowarzyszenie Kobiety Karpat po raz drugi organizują Galę Wolontariatu. Inicjatywa ma za zadanie wyróżnienie tych, którzy wspierają innych.

Przypomnijmy, że Gala powstała z myślą o osobach, które niosą bezinteresowną pomoc innym. Ma ona na celu wyróżnienie tych najbardziej zaangażowanych w pomoc drugiemu człowiekowi. To swego rodzaju podziękowanie za ich działalność.

Pierwsza edycja tej inicjatywy odbyła się w grudniu ubiegłego roku.

Wolontariusze, którzy chcieliby wziąć udział w II Gali Wolontariatu powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w biurze poselskim Teresy Pamuły (ul. Rynek 25 w Lubaczowie, czynne pn. – pt. godz. 08.00 – 14.00). Zgłoszeń dokonać można do dnia 30 listopada.

Kto otrzyma wyróżnienie? Dowiemy się 19 grudnia o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Wydarzenie to połączone będzie z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Gala Wolontariatu objęta została honorowym patronatem Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marka Kuchcińskiego.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

  1. Szkoda, że tylko wybrani bedą uhonorowani. Szkoda, że nie ci, którzy pomagali z oddaniem dysponując czasem lub funduszami, tylko że to pomaganie idzie potem na ręce jednej osoby. Czy Koła gospodyń wiejskich będą wyróżnione, bo gotowały dla uchodźców? Czy indywidualni wolontariusze, którzy pomagali w punktach recepcyjnych? Nie, bo gala nie jest dla przeciętnego obywatela.

    • Ciekaw jestem czy Marcina Piotrowskiego nagrodzą bo mimo wszystko koordynował tę całą akcję z Ukrainą. Jak widzę ile PiS-u jest na tej gali to szanse ocenia na fifty-fifty. Ale czy się go lubi czy nie według mnie zasłużył i mam nadzieję, że polityka nie będzie ważniejsza na tej gali od realnej dobroczynności.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here