Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach zaprasza do udziału w XIII edycji konkursu recytatorskiego „Looking for Talents”. W tym roku rywalizacja poświęcona jest twórczości Thomasa S. Eliota.

Konkurs recytatorski „Looking for Talents” adresowany do młodzieży szkół podstawowych (klasy VII i VIII) oraz szkół średnich powiatu lubaczowskiego. Tegoroczna XIII edycja przebiegnie pod hasłem „Poezja to przemiana krwi w atrament” i poświęcona jest twórczości Thomasa S. Eliota – wybitnego poety, dramaturga i eseisty, laureata literackiej Nagrody Nobla.

Uczestnicy zmagań konkursowych przygotowują recytację dwóch tekstów poetyckich tego autora w języku polskim i wybranym języku obcym: angielskim lub niemieckim. Termin zgłoszeń uczestników mija 30 listopada br. – informuje Anna Kubrak z ZSCKR w Oleszycach.

Szczegóły (regulamin i karta zgłoszeń) dostępne są na stronie internetowej szkoły.

Konkurs odbędzie się 8 grudnia o godz. 9 w auli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

To może być pomocne: Szkoła językowa rzeszów – Skrivanek


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here