Znamy datę XIV edycji powiatowego konkursu recytatorskiego pod hasłem „Looking for talents.” Hasło tegorocznej edycji, „Poezja jest tym i tamtym”, będzie eksplorować twórczość Wojciecha Bonowicza.

Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach, ma na celu promocję sztuki recytacji i wyrażania poezji.

„Poezja jest tym i tamtym” – Wojciech Bonowicz jako specjalny gość

Hasło tegorocznej edycji, „Poezja jest tym i tamtym”, będzie eksplorować twórczość Wojciecha Bonowicza, współczesnego poety, dziennikarza i wielokrotnego laureata nagród literackich. CO najważniejsze, Wojciech Bonowicz zaszczyci nas swoją obecnością jako główny juror konkursu. Jego bogate doświadczenie literackie i ekspertyza poetycka obiecują, że tegoroczna edycja „Looking for talents” stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Jak przystąpić do konkursu?

  • – Chętni uczniowie powinni wypełnić kartę zgłoszeniową oraz oświadczenie.
  • – Wszystkie dokumenty należy przesłać na adres Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.
  • – Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 listopada 2023 r.

Wszystkie niezbędne informacje, karty zgłoszeniowe, oświadczenia oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.

Dzień Przesłuchań

Konkurs odbędzie się 28 listopada 2023 r. w auli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.

Konkurs recytatorski „Looking for talents” to doskonała okazja do zaprezentowania swojego talentu oraz umiejętności aktorskich i recytatorskich. To również szansa na uczestnictwo w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym i spotkanie z jednym z najwybitniejszych twórców współczesnej literatury.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here