Znamy wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Narolu. Mieszkańcy miejscowości, a dokładnie okręgu nr 3, ponownie wybrali swojego przedstawiciela.

O tym, że w Narolu odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej informowaliśmy na początku września. Przypomnijmy, że ogłoszone one zostały w związku z rezygnacją pełnienia funkcji radnego przez Grzegorza Patałucha. Swoją decyzję tłumaczył ciągnącym się postępowaniem wyjaśniającym wszczętym na skutek złożonego donosu do Wojewody Podkarpackiej. Jednak nie zamierzał on poddawać się i walczył o swoje dobre imię kandydując w wyborach do Rady Miejskiej wraz z dwoma rywalami.

O mandat starali się Witold Wolańczyk, który zdobył 71 głosów, Witold Józef Wolańczyk, który uzyskał 3 głosy oraz Grzegorz Jan Patałuch, który zdobył 115 głosów, który zgodnie z opublikowanym już obwieszczeniem Komisarza Wyborczego w Przemyślu ponownie został wybrany radnym.

W sumie uprawnionych do głosowania było 557 mieszkańców okręgu nr 3 w Narolu. Z możliwości wyboru radnego skorzystało 190 osób (34,11 % upoważnionych).

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here