Jeszcze przez 3 dni można oddawać głosy w plebiscycie „Piękna Wieś Podkarpacka”. Przypominamy, że o tytuł ten najpiękniejszej rywalizuje Horyniec-Zdrój, który wciąż potrzebuje waszego wsparcia.

Konkurs „Piękna Wieś Podkarpacka” to jedna z form wsparcia, jaką Samorząd Województwa Podkarpackiego oferuje lokalnej społeczności w ramach realizacji Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025. W tegorocznej edycji konkursu do drugiego etapu wyłoniono 10 miejscowości z Podkarpacia, w tym Horyniec-Zdrój, znany od stuleci jako wieś uzdrowiskowa, korzystająca z bogatych zasobów najlepszej w Polsce borowiny oraz wód siarczkowych.

Do głosowania na miejscowość z naszego powiatu zachęcaliśmy w połowie października. Teraz przypominamy, że aktywność internautów podsumowana zostanie z końcem miesiąca. Ta miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma prestiżowy tytuł „Najpiękniejszej wsi podkarpackiej” w 2022 roku. Czy będzie to Horyniec-Zdrój? Zależy od Ciebie. Wejdź na https://pieknawies.podkarpackie.pl/horyniec-zdroj i oddaj swój głos.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here