Roztoczańskie Spotkania z Fotografią już dziś w Horyńcu-Zdroju

0

Dzisiaj (14.10) o godz. 19:00 rozpoczną się Roztoczańskie Spotkania z Fotografią. W Café Sanacja w Horyńcu-Zdroju zaprezentowane zostaną zdjęcia fotografów z całej Polski.

Fot. Krystian Kłysewicz

To będzie kolejne spotkanie z fotografami organizowane w uzdrowiskowej miejscowości naszego regionu. Pierwsze odbyło się w maju. Teraz, 14 i 15 października zaprezentowane zostaną pokazy zdjęć, diaporam i wydruków ukazujących piękno nie tylko Roztocza. Ponadto w te dni grupa 40 fotografów przemierzy Roztocze Wschodnie w poszukiwaniu niesamowitych jesiennych kadrów w ramach dwóch plenerów fotograficznych: Pleneru Fotografii Artystycznej SOBIEPAN oraz pleneru organizowanego przez twórców Szlaku Fotograficznego Roztocza Wschodniego.

– Jeśli chodzi o sam Szlak Fotograficzny to prace niestety wciąż trwają i ostateczny termin publikacji wszystkich punktów przeciąga się przez problemy techniczne z naszą stroną. Do końca października zapewne uporamy się ze wszystkim i rozpoczniemy kolejny etap promocji Roztocza Wschodniego jako najbardziej atrakcyjnego terenu Podkarpacia dla fotografów – wyjaśniają organizatorzy.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here