Jesienią rowerem po Roztoczu – trwają zapisy

0

Już w niedzielę (16.10) ruszy rajd „Rowerem przez jesienne Roztocze”. Miłośnicy dwóch kółek pojadą w 38 km trasę przez urokliwe zakątki naszego regionu.

Trasa wieść będzie przez wodospady na Różańcu, lasy puszczy Solskiej, ruiny cerkwi w Hucie Różanieckiej, źródła Pauczy i rezerwat Bukowy Las. Rowerzyści wyruszą o godz. 10:00 z narolskiego rynku.

Po drodze wysłuchać będzie można opowieści lokalnych przewodników. Organizatorzy – Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Hucie Różanieckiej – zaplanowali także obiad. Zachęcać będą również uczestników do nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych pasjach.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnym rajdzie powinny zgłosić się do 14 października do godz. 15:00 lub do wyczerpania się miejsc. Karty zgłoszeniowe, które do pobrania są na stronie: https://narol.pl/aktualnosci/rowerem-przez-jesienne-roztocze.html, wysłać należy na adres: szkolneschronisko@narol.pl z dopiskiem „Zgłoszenie – rowerem przez jesienne Roztocze”.

Partnerami wydarzenia są: Burmistrz Miasta i Gminy Narol – Grzegorz Dominik, Sołtys Narola – Leon Wielgosz i Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Narol.

PZ, elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here