Fot. GOK w Starym Dzikowie, arch.

Można już zgłaszać się do Gminnego Konkursu Poezji Religijnej w Starym Dzikowie. Soliści i recytatorzy rywalizować będą 29 października w trzech kategoriach wiekowych.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Stary Dzików. Przeprowadzony zostanie w 21 października (piątek) o godz. 10:00 w sali lustrzanej. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia w dwóch kategoriach artystycznych, tj. recytacja i poezja śpiewana oraz w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki i uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI i uczniowie klas VII, VIII.

Recytator lub śpiewający poezję prezentuje jeden utwór i ma możliwość wykorzystania pozasłownych i pozamuzycznych środków wyrazu artystycznego, jeżeli mają one na celu wzbogacenie interpretacji utworu. Czas występu nie może przekroczyć 10 minut.

Organizator powołuje komisję konkursową, która przyzna nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów. Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do dnia 18 października 2022 r.  do Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie lub przesłać na e-mail: kultura@starydzikow.pl.

Zobacz także:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here