Drugi z lewej, ze zwycięskim pucharem mł. kpt. Damian Stachów z KP PSP w Lubaczowie, fot. Gmina Tryńcza.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie z sukcesem rywalizowali w turnieju eliminacyjnym XXIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. W Tryńczy byli poza zasięgiem rywali.

Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej w Tryńczy była we wtorek (27.09) miejscem rozgrywek w ramach turnieju eliminacyjnego XXIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje komend powiatowych z Jasa, Lubaczowa, Niska, Ropczyc i Przeworska. Poza zasięgiem rywali byli siatkarze z Lubaczowa, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania i nie stracili nawet seta. Drugie miejsce przypadło drużynie gospodarzy, a trzecie strażakom z Jasła. Turniej odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Wójta Gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha.

Teraz przed strażakami z Lubaczowa turniej finałowy XXIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP, w którym będą bronić wywalczonego w 2019 roku tytułu mistrzowskiego.

Trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here