Fot. KPP Lubaczów

W ostatnich dniach policjanci ruchu drogowego z KPP w Lubaczowie zatrzymali dwójkę kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Oboje kierujących stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę (17.09) po godz. 13, kiedy to policjanci ruchu drogowego KPP w Lubaczowie, w miejscowości Zalesie w gminie Oleszyce, zarejestrowali osobowego chevroleta. Pomiar urządzenia wskazał, że kierująca jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h, czyli o 58 km/h więcej niż prędkość dozwolona w tym miejscu. W związku z popełnionym wykroczeniem, 28-letnia obywatelka Ukrainy straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy w dniu wczorajszym (20.09) przed godz. 19. Wtedy to funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 41-letni obywatel Ukrainy jechał w miejscowości Wólka Krowicka w gminie Lubaczów z prędkością 115 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem w wyskości 2 tys. złotych.

Miejsca, w których policjanci zatrzymali kierowców, były zaznaczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w kategorii „Przekraczanie dozwolonej prędkości”.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here