Sieć HAP Armatura rusza z cyklem spotkań w ramach Dni Otwartych. Niebawem, także w Lubaczowie, będzie można spotkać się z przedstawicielami renomowanych producentów.

Sieć HAP Armatura działa prężnie na rynku już 30 lat, a swój oddział w Lubaczowie otworzyła początkiem 2019 roku. Hurtownia specjalizująca się w sprzedaży produktów z techniki grzewczej, sanitarnej, sieci i przyłączy wodno- kanalizacyjnych oraz wentylacji i rekuperacji, od razu przypadła do gustu zarówno klientom indywidualnym, ale i profesjonalistom.

HAP Armatura to jednak nie tyko sprzedaż, ale także fachowe doradztwo. Chcąc, tym samym, przekazać najnowsze trendy w branży do swoich klientów, sieć zaprasza na Dni Otwarte w swoich oddziałach. W ich ramach odbędzie się cykl tematycznych spotkań z przedstawicielami renomowanych producentów.

W programie: FERRO: NOWOŚĆ- Zawory kulowe serii F-POWER oraz rozdzielacze, GRUNDFOS: Bardziej efektywne podnoszenie ciśnienia, HEATPEX: System dużych średnic do rekuperacji Aduro, elastyczne rury preizolowane Delta oraz system elastycznych rur ze stali nierdzewnej, TECH-STEROWNIKI: Sterowanie grzejnikami, podłogówką i inteligentnym domem, TERMET: Nowe POMPY CIEPŁA w ofercie, WANAS: NOWOŚĆ – Rekuperator WANAS BLACK 200V i WANAS BLACK 300V.

Widzimy się w godzinach 7:30-13:00 w oddziałach według harmonogramu:

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here