Sieciowa hurtownia hydrauliczna Hap Armatura otwiera swój oddział w Lubaczowie

0

1 lutego w Lubaczowie odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu oferującego produkty armatury grzewczej, sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Przy ul. Mickiewicza 105 pojawi się oddział firmy HAP ARMATURA Grupa SBS. Na odwiedzających czekać będzie wiele niespodzianek.

Firma HAP Armatura działa prężnie blisko 30 lat na rynku lubelskim. Niewątpliwie swój rozwój zawdzięcza zespołowi pracowników, którzy udzielają wszelkich informacji oraz przygotowują optymalną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Takie podejście do klienta pozwoliło na otwarcie licznych oddziałów terenowych. Dziś HAP ARMATURA działa nie tylko w Lublinie, ale także w Chełmie, Zamościu, Puławach, Białej Podlasce. Ich placówki są także na Podkarpaciu – punkty sprzedażowe znajdują się w Rzeszowie i Stalowej Woli.

Teraz pracownicy HAP ARMATURA będą łatwiej dostępni dla mieszkańców naszego powiatu, bo od 1 lutego przy ul. Mickiewicza 105 w Lubaczowie (wcześniej Elektrokal) firma otworzy swój sklep. Czynny on będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00, a w soboty – 8:00-13:00. Klienci znajdą w nim produkty krajowych i zagranicznych producentów zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, armatury przemysłowej, armatury instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach, instalacji centralnego ogrzewania oraz armatury łazienkowej.

Materiał promocyjny

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here