Zderzenie pojazdów w Opace, jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

1

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Opaka w gminie Lubaczów. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Rover nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierująca audi trafiła do szpitala.

Fot. KPP Lubaczów

Do zdarzenia doszło dzisiaj (01.09) po godz. 11, na głównym skrzyżowaniu w miejscowości Opaka w gminie Lubaczów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem marki rover, 67-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 19-letniej mieszkance gminy Lubaczów. W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta trafiła do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i szkic miejsca zdarzenia, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Droga w tym miejscu przez około godzinę była zablokowana – czytamy w komunikacie prasowym KPP w Lubaczowie.

Galeria zdjęć, fot. Czytelnik Elubaczow.

eluaczow.com, KPP Lubaczów

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here