Łukasz Głuszyk, młody bramkarz Pogoni-Sokoła po raz kolejny zachował czyste konto.

Za nami czwarta kolejka rozgrywek jarosławskiej klasy okręgowej. Kolejne, tym razem bardzo okazałe, zwycięstwo zaliczył MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów. Na remis zagrali piłkarze Startu Lisie Jamy, a porażkę odnotował horyniecki Zdrój.

Piłkarze MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów w czwartej kolejce potwierdzili po raz kolejny swoją dyspozycję na ten sezon. W niedzielnym spotkaniu w Gorliczynie urządzili sobie mocne strzelanie, pokonując bramkarza miejscowym aż sześć razy i nie tracąc przy tym żadnego gola. Na listę strzelców trzykrotnie wpisał się, pozyskany przed sezonem z jarosławskiego JKS-u Paweł Hass (18′, 41′ 63′), po jednej dołożyli Radosław Hojdak (’62) i Piotr Hawrylak (’77) oraz kolejny mecz z rzędu Jarosław Roman (’44), dla którego było to już siódme trafienie w obecnych rozgrywkach.

Niewiele zabrakło, by komplet punktów w ligowej tabeli dopisali sobie także zawodnicy Startu Lisie Jamy, którzy grali na wyjeździe z Orłem Torki. Przyjezdni bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, a dowodem na to był gol Przemysława Zygarlickiego.

Niestety w ostatnich minutach spotkania niefortunnie interweniujący Kamil Pytel trafia zawodnika Orła, a sędzia wskazuje na wapno. Michał Szularz był bliski obrony strzału, ale niestety piłka wpada do bramki ustalając wynik spotkania na 1-1 – podsumowuje na swoim profilu Start.

Bez punktów czwartą zakończyli zawodnicy KS Zdrój Horyniec-Zdrój, którzy podejmowali Płomień Morawsko. W tym spotkaniu niestety strzelali tylko goście, którzy wygrali 0:2 (0:1).

Wyniki 4. kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej:

Gorliczanka Gorliczyna0-6Pogoń-Sokół Lubaczów
San Gorzyce3-3MKS Kańczuga
Orzeł Torki1-1Start Lisie Jamy
Huragan Gniewczyna2-4Promyk Urzejowice
Orzeł Przeworsk2-1Biało-Czerwoni Kaszyce
Piast Tuczempy2-0Start Pruchnik
Santos Piwoda1-0Hetman Laszki
Zdrój Horyniec0-2Płomień Morawsko

Tabela po 4. kolejce spotkań:

Za 90minut.pl

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here