Zderzenia aut w Cieszanowie, BMW wylądowało w rowie

0

We wtorkowe (16.08) popołudnie policjanci z Lubaczowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Sienkiewicza w Cieszanowie. Kierowca bmw zderzył się ze skręcającym w lewo renaultem i wpadł do rowu.

We wtorek około godz. 13, na ul. Sienkiewicza w Cieszanowie doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca bmw, jadąc z nadmierną prędkością uderzył w prawidłowo skręcający samochód marki Renault. Siła uderzenia była tak duża, że bmw wpadło do rowu. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń – czytamy w komunikacie prasowym KPP w Lubaczowie.

Badanie stanu trzeźwości u kierowcy renault, 27-letniego mieszkańca Przemyśla, wykazało, że był on trzeźwy. Natomiast kierowca bmw odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, dlatego została pobrana od niego krew do badań. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca bmw, 34-letni mieszkaniec gminy Lubaczów kierował samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here