O tym, że warto oszczędzać z Bankiem Spółdzielczym w Lubaczowie przekonał się Konrad Piróg. Zwycięzca AutoLokaty wraz z małżonką odebrali w środę (10.08) klucze do mieszkania w Rzeszowie.

AutoLokata to znana wszystkim w regionie forma oszczędzania z możliwością wylosowania nagród oferowana od lat przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. Główną nagrodą 14-stej edycji loterii było nowe mieszkanie położone na osiedlu Przyszłości, przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Szczęście w losowaniu sprawiło, że wygrał je Konrad Piórg, który w środę wraz z małżonką odebrał klucze z rąk Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Pawła Kapla.

– To moja pierwsza prawdziwa wygrana! Jestem bardzo szczęśliwy i zachęcam wszystkich do oszczędzania w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie – mówił Pan Konrad, który nie krył radości i entuzjazmu z wygranej.

– Mieszkanie jest funkcjonalne i co ważne położone w bardzo ładnej i spokojnej okolicy,  –  dodała Pani Katarzyna.

Do dalszego oszczędzania z AutoLokatą zachęcał z kolei Prezes Paweł Kapel.

Serdecznie gratuluję wygranej i zachęcam każdego z Państwa do oszczędzania razem z nami. Jeszcze przez kilka dni można zakładać Autolokaty z bieżącej edycji, tym razem główną nagroda jest hybrydowa Toyota Corolla. – mówił.

Przypominamy aby zyskać szanse na wygraną należy na dzień 15 sierpnia posiadać oszczędności na depozycie AutoLokata oraz uruchomiony e-Dokument w kanale komunikacji z Bankiem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here