To już ostatnia prosta w loterii AutoLokata 15. Osoby, które chcą powalczyć o zdobycie cennych nagród, w tym o samochód osobowy Toyota Corolla, powinny jak najszybciej założyć depozyt w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie.

Loteria AutoLokata organizowana jest z powodzeniem od kilkunastu lat. W każdej edycji udział bierze liczne grono mieszkańców naszego powiatu, a w kilku ostatnich – również Tomaszowa Lubelskiego i Rzeszowa, gdzie także mieszczą się placówki Banku Spółdzielczego. Osoby, chcące wziąć udział w loterii jak i zainwestować swoje oszczędności powinny złożyć depozyt AutoLokata. Na każde 2000 zł, które znajdzie się na 12-miesięcznej lokacie, przypada 1 kupon. Im będziemy mieć ich więcej, tym nasza szansa na wygraną się zwiększą.

Osoby chcące powalczyć o nagrody muszą do 15 sierpnia utrzymać lokatę w całości oraz kanał komunikowania się e-Dokument. Losowanie nagród odbędzie się 10 września o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. W tegorocznej puli znalazły się nagrody o wartości ponad 130 tys. zł, w tym o samochód osobowy Toyota Corolla.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.bslubaczow.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here