W weekend (4-5.05) rozegrano spotkania 24. kolejki lubaczowskiej A klasy. Błękitni Futory umocnili swoją pozycję wicelidera wygrywając z Gwiazdą Wielkie Oczy. Graniczni Krowica odnieśli sukces w derbach.

Błękitni Futory wygrywali w niedzielę na własnym boisku (5.05) z Gwiazdą Wielkie Oczy. Cztery bramki dla zespołu z Futory zdobył Maciej Pytel oraz jedną Maciej Bem. Honorowego gola dla Gwiazdy strzelił Witold Kornaga. Zwycięstwo umocniło Błękitnych na drugim miejscu, ale na awans nie ma co liczyć, ponieważ Zdrój Horyniec zapewnił go sobie świetną grą i po 18 latach wraca do „okręgówki”. Lider w 24. kolejce zmierzył się z LKS-em Korzenicą i ponownie nieco „wakacyjnie” przegrał to spotkanie 2-6.

Graniczni Krowica pokonali w derbachgminy Lubaczów Rolnik Wólkę Krowicką 5-2. Dwie bramki dla wygranego zespołu zdobył Paweł Homyszyn oraz po jednej Paweł Furgała, Karol Terech i Kacper Pilip.

Zryw Młodów spadł na szóste miejsce w tabeli po tym jak w niedzielę przegrał z Czarnymi Oleszyce. Jedynego gola w meczu, na wagę trzech punktów strzelił Dominik Szymański.

Czerwoni Cewków „wskoczyli” z szóstego na czwarte miejsce dzięki wygranej nad Juwenią Cieszanów. Do przerwy to zespół z Cieszanowa prowadził 1-0, lecz druga połowa okazała się lepsza dla Czerwonych, którzy wygrali 3-2.

Zalew Stary Lubliniec pokonał spadkowicza – Roztocze Rudę Różaniecką 1-0, a Victoria Stary Dzików wygrała 3-1 z Orkanem Zapałów.