Fot. KPP Lubaczów

22-letni mieszkaniec gminy Narol odpowie przed sądem za kradzież przenośnego zbiornika ciśnieniowego ze stacji benzynowej. Jego kolega będzie z kolei odpowiadał za paserstwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie wyjaśniali okoliczności kradzieży przenośnego zbiornika ciśnieniowego, do której doszło w połowie kwietnia na jednej ze stacji paliw Lubaczowie. Sprawcy ukradli tzw. przenośną gaśnicę proszkową o wartości około 2 tys. złotych.

Pracujący nad sprawą kryminalni, na podstawie zebranych informacji, wytypowali samochód, którym poruszali się sprawcy. We wtorek (10.04) zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 17 do 38 lat z gminy Narol i odzyskali skradzioną gaśnicę.

Przeprowadzone czynności i zebrany w tej sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutów dwóm z mężczyzn. Zarzut kradzieży przenośnego zbiornika ciśnieniowego usłyszał 22-letni mieszkaniec gminy Narol. Natomiast 36-letni mieszkaniec tej samej gminy usłyszał zarzut paserstwa. Obydwu mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – czytamy w komunikacie prasowym Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here