Fot. Nadleśnictwo Oleszyce

Drużyna leśników z Nadleśnictwa Oleszyce zajęła drugie miejsce w XIX Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego ZO SITLiD w Krośnie. W rywalizacji uczestniczyło w sumie 17 drużyn.

Gospodarzem tegorocznego turnieju leśników w piłce siatkowej było Nadleśnictwo Sieniawa, a mecze rozgrywano na obiektach sportowych w Adamówce oraz Majdanie Sieniawskim. Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn, w tym nadleśnictwa: Baligród, Bircza, Cisna, Dynów, Jarosław, Kolbuszowa, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lutowiska, Narol, Oleszyce, Sieniawa, Stuposiany, Tuszyma, Ustrzyki Dolne oraz po kilku latach przerwy drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych  w Krośnie.

Zespoły rozpoczęły wzmagania od rozgrywek grupowych, z których zwycięsko wyszli m.in. leśnicy z Oleszyc i dalszą postawą na boisku wywalczyli awans do ścisłego finału. Tu po emocjonującym boju musieli jednak uznać wyższość swoich kolegów z Nadleśnictwa Kolbuszowa. Wynik osłodziła nieco nagroda indywidualna dla Rafała Morawskiego z Oleszyc, którego uznano za najlepiej atakującego zawodnika turnieju. W meczu o trzecie miejsce leśnicy z Sieniawy pokonali kolegów z Ustrzyk Dolnych.

elubaczow.com, hp, RDLP w Krośnie

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here