W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu ślubowanie złożyło 27 nowo przyjętych funkcjonariuszy. Pracować oni będą m.in. na przejściu granicznym w Budomierzu.

 
Uroczyste ślubowanie odbyło się w obecności kadry kierowniczej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu oraz ks. podinsp. Krzysztofa Skałkowskiego, kapelana podkarpackiej KAS. Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

Wśród ślubujących 27 funkcjonariuszy jest 15 kobiet i 12 mężczyzn. Trafią oni do służby w drogowym przejściu granicznym w Budomierzu, ale także w Medyce, Korczowej oraz do Oddziału Celnego Kolejowego Przemyśl – Medyka. Zajmować się będą również kontrolą celno-skarbową rynku. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej KAS w ramach realizowanych naborów.

Nowych funkcjonariuszy czeka teraz dwuletni okres  służby przygotowawczej, której celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków służbowych.

Galeria zdjęć, fot. KAS.

elubaczow.com, KAS

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here