Teatr Amatorski Ole zaprasza na spektakl „7 Grzechów Głównych”. Aktorzy wystąpią w niedzielę, 3 kwietnia, o godz. 19:00, w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach.

Scenariusz sztuki oparty jest na tekstach wywodzących się zarówno z poezji jak i z prozy. Nie zabraknie także treści dotyczących życia każdego człowieka, które uzupełnione zostały muzyką i podkreślającą atmosferę grą świateł. 

W spektaklu w reżyserii Anny Pracało wystąpią: Aleksandra Korecka, Barbara Wołoszyn, Gabriel Gryniewicz, Tomasz Dworak, Anna Pracało, Natalia Dobosz, Anna Juźko, Faustyna Olejarz, Wojciech Fil, ks. Mariusz Pastuszak i Joanna Szawara. Za scenografię, światło i dźwięk odpowiedzialni będą Maciej Bąk, Piotr Batycki i Marek Kindrat.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny, ale w jego trakcie odbędzie się zbiórka wolnych datków do puszki na wsparcie leczenia 4-letniej Weroniki Tyburczy, która urodziła się ze skróconą o połowę lewą nóżką.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, a chciałyby wesprzeć Weronikę w leczeniu mogą dokonać wpłaty na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”  – 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 (tytułem: 35372 Tyburczy Weronika – darowizna (urodzinki).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here