Fot. Archiwum

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji CieszFanów Festiwalu pozostało nieco ponad pół roku, ale organizatorzy jednego z największych festiwalu w Polsce, nie dają nam o sobie zapomnieć. Ogłosili właśnie kolejne zespoły, które wystąpią na cieszanowskiej scenie w tym roku. Zobaczcie kto dołączył do składu imprezy.

CieszFanów Festiwal w 2021 roku był jednym z trzech największych rockowych festiwali w Polsce. Zapowiada się, że i tegoroczna edycja będzie bardzo oblegana. Potwierdza to dotychczasowa sprzedaż karnetów, które w promocyjnej cenie, mimo nieznajomości pełnej odsady muzycznej, rozchodzą się jak festiwalowe pierogi od miejscowym gospodyń.

Przypomnijmy, że pod koniec roku organizatorzy zaprezentowali pierwsze muzyczne zespoły z tegorocznej obsady imprezy – T.Love, Gutek i The Bill, później poinformowali o występie ekipy Waluś Kraska Kryzys, a teraz odsłonili kolejne karty wydarzenia. Do składu dołączyli: Koniec Świata, Happysad, Kashell i Ganczarska & Groove Section.

Koniec Świata to idealny wybór, całkowicie festiwalowy, pełen muzycznej energii idealny do pogo pod sceną. Szykuje się wyjątkowy koncert, bo oprócz znanych numerów, zespół planuje zagrać utwory ze swojego najnowszego albumu, który jest naprawdę dobry! W dodatku w żartobliwy sposób odwołujący się do miejsca, w którym organizujemy festiwal – mówi dyrektor promocji Marcin Piotrowski.

Fanów z pewnością ucieszy powrót do Cieszanowa zespołu Happysad.

Daria Kuszlik z ekipy festiwalu opowiadając o zespole  Happysad  podkreśla: Tej kapeli chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, przecież legenda sama w sobie!

Na festiwalu wystąpią też wschodzące gwiazdy rodem z Podkarpacia, a na promocję tego regionu bardzo mocno Cieszfanów stawia.

Na naszej scenie wystąpi Luiza Ganczarska, kobieta petarda, która za swoimi plecami ma Groove Section, czyli muzyków, którzy zapewnią świeże doznanie muzyczne – mówi Marlena Wiciejowska dyrektor CKiS  w Cieszanowie – główny organizator wydarzenia.

Dodatkowo już niedługo, bo w marcu rusza przegląd kapel, który daje możliwość zaprezentowania się niszowym zespołom, na znanej scenie muzycznej. Organizatorzy zapowiadają także dużą ilość atrakcji nie tylko tych muzycznych, ale również kulturalnych, literackich, ekologicznych oraz specjalnych stref dla najmłodszych uczestników festiwalu.

Karnety można nabyć w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz na stronach: ebilet.pl oraz bilety24.pl.

Na festiwal, jak co roku, zaprasza najbardziej rockowy burmistrz w kraju Zdzisław Zadworny.

Tegoroczny Ciesz Fanów Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 2022 r.

#latouratowane #cieszfanów #cieszanów

elubaczow.com, hp, mat. pras.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here