Dziś w godzinach popołudniowych na ul. Mickiewicza w Lubaczowie doszło do potrącenia pieszej. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00. Na przejściu dla pieszych na ul. Mickiewicza kierujący volkswagenem 37-letni mieszkaniec powiat lubaczowskiego, prawdopodobnie oślepiony przez pojazd jadący z naprzeciwka, potrącił 70-letnią mieszkankę Lubaczowa. Kobieta trafiła do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. Na miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

6 komentarze

   • Racja bo strażacy do potrącenia jednej osoby jadą na dwa wozy wiek około 10 strażaków bo jest aż tylu potrzebnych żeby uratować jedno życie. Na miejscu jest karetka więc zajmują się poszkodowaną, jest policja więc zabezpieczają drogę i są dwa wozy strażaków (10?) Strażaków żeby hmm ?? Więc Maniek oświeć mnie i co robią w takim razie dwa zespoły PSP przy jednej poszkodowanej gdzie na miejscu jest karetka ?? Oprócz zabezpieczenia pojazdu ale do tego wystarczy jeden zespół jrg jak i do kierowania ruchem

    A po drugie nie obrażaj innych bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie
    Pewnie jesteś jakimś niedoszłym bohaterem z PSP albo się nie dostałeś do PSP ?

 1. Straż to jest straż, zawsze z pomocą. Ja już jej doświadczyłem kilka razy, trzy pożary i nie przeszkadzało mi, że przyjechało dwa czy cztery wozy. Przyjechali, pomagali, bez zbędnych komentarzy i uwag. Doświadczyłem, że niosą pomoc. Doświadczyłem jak bardzo są profesjonalni i oddani temu co robią, czy to państwowa czy ochotnicza straż pożarna. Jeśli były dwa wozy to widocznie tak musiało być. Proszę bez zbędnych komentarzy. Kto doświadczył ich pomocy jest im wdzięczny. Kto nigdy nie korzystał z ich pomocy lub nie ma kolegi strażaka, nie ma wyobrażenia o ich pracy i się czepia.

 2. Strażacy cieszą się ogromnym zaufaniem społecznym podobnie jak żołnierze . Strażacy ratują życie,likwidują szkody,udzielają pierwszej pomocy a co najważniejsze- ratują coś co jest bezcenne. Życie ludzkie. Bardzo cenię ich pracę,wiedzę i doświadczenie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here