W Wigilię większość urzędów w naszym regionie będzie zamkniętych. Związane to jest z tym, że pracownicy tych instytucji mają wolne w zamian za święto przypadające w sobotę.

24 grudnia nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy (w przeciwieństwie do 25 i 26 grudnia), ale nie wszyscy urzędnicy tego dnia stawią się do pracy. Regulują to zarządzenia o ustaleniu dni wolnych od pracy za święta przypadające w sobotę.

Szefowie niektórych placówek zdecydowali o przyznaniu wolnego za 25 grudnia właśnie w Wigilię. W związku z tym 24 grudnia nie załatwimy nic w urzędach w Lubaczowie (Urząd Miejski, Urząd Gminy i Starostwo Powiatowe), Cieszanowie, Oleszycach, Narolu, Starym Dzikowie, Wielkich Oczach i Horyńcu-Zdroju.

W Wigilię zamknięta będzie także Placówka Terenowa ZUS w Lubaczowie (nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej), Placówka KRUS w Lubaczowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie. Z kolei Urząd Skarbowy w Lubaczowie będzie czynny w godz. 8:00 – 14:00, tu jednak wybierając się warto wcześniej umówić wizytę.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here