fot. T. Michalski, arch.

Państwowa Szkoła Muzyczna w Lubaczowie przyjmuje zgłoszenia do IX Ogólnopolskiego Konkursu SCHOOL & JAZZ FESTIVAL. Karty zgłoszeniowe dostarczać można do 11 marca 2022 r.

Konkurs skierowany jest do wokalistów, zespołów wokalnych, solistów oraz zespołów jazzowych i rozrywkowych, uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, studentów akademii muzycznych jak również uczelni o wydziałach artystycznych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie muszą do 11 marca 2022 r. przesłać kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: psmlubaczow.pl/school-jazz-festival. Studenci ponadto powinni wpłacić wpisowe (soliści i wokaliści – 50 złotych, a zespoły – 100 złotych). Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 20 – 22 kwietnia 2022 r.

Tradycyjnie w ramach wydarzenia oprócz konkursowych przesłuchań nie zabraknie warsztatów dla muzyków i koncertów dla publiczności.

Szczegóły dotyczące do IX Ogólnopolskiego Konkursu SCHOOL & JAZZ FESTIVAL znajdują się na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej pod adresem psmlubaczow.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here