W sobotę (20.11) w Zespole Szkół w Lubaczowie otwarty zostanie ZS-owy Bazarek. Będzie można kupić wiele ciekawych przedmiotów. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie w formie stypendium zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin.

O tym, że Lubaczowski Zespół Szkół organizuje zbiórkę rzeczy, które potem wystawione zostaną na Bazarku informowaliśmy na początku listopada zachęcając do włączenia się w akcję. Organizatorom udało się zebrać naprawdę wiele ozdób i rzeczy użytkowych, dlatego już jutro w placówce pojawią się punkty sprzedażowe. Na stanowiskach dostępne będą książki, albumy i czasopisma, gry, zabawki, pluszaki, kompozycje kwiatowe, odzież, biżuteria, przedmioty drewniane, z gliny, włóczki, krepiny i bibuły, a nawet gadżety i ozdoby bożonarodzeniowe.

Przypominamy, że całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na stypendia w ramach programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja. Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie co roku z powodzeniem bierze udział w konkursie „Solidarna Szkoła” organizowanym przez tę Fundację.

Bazarek będzie otwarty od godz. 9:00 do 16:00.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here