fot. Wiesław Huk

Dziś (14.11) wieczorem w lubaczowskiej Konkatedrze Teatr Piaskowej Animacji FEBUS zaprezentuje spektakl pt. „Pontyfikat Jana Pawła II malowany piaskiem”. Wydarzenie zakończy XXXIV Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.

Sztuka malowania piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki, słów lektora i pięknej historii, która powstaje z piasku na oczach widza. Spektakle, które dotykają serca, wzbudzają emocje i pozostawiają niezapomniane przeżycia. Piaskowa Animacja poszerza horyzonty myślowe, rozwija wyobraźnię, otwiera widzów na ciekawe przestrzenie artystyczne.

W trakcie spektaklu widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostaje na długo w pamięci. Na dużym ekranie, za
pomocą światła, piasku i cienia powstanie autorska interpretacja najważniejszych momentów pontyfikatu Jana Pawła II. Nowe spojrzenie na znaną nam mniej lub bardziej historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą historyczną podróż – informują organizatorzy spektaklu.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here