Areszt dla sprawcy wypadku na trasie Szczutków- Łukawiec

2

Sąd Rejonowy w Lubaczowie zdecydował o tymczasowym areszcie wobec 32-letniego mieszkańca gminy Wielkie Oczy. Mężczyzna w czwartek (21.10) spowodował wypadek podróżując na trasie Szczutków- Łukawiec. Jak się okazało kierował on pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości.

Fot. KPP Lubaczów

Do wypadku doszło w miniony czwartek na trasie Szczutków-Łukawiec. Z ustaleń policjantów wynika, że 32-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

W wyniku zdarzenia kierowca trafił do lubaczowskiego szpitala, a 14-letni pasażer z uwagi na rozległe obrażenia, został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala specjalistycznego. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości kierowcy – miał on blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lubaczowie, lubaczowski sąd zastosował wobec 32-latka dwa miesiące tymczasowego aresztu.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. I bardzo dobrze powinien dostać najsurowszy wyrok z możliwych. Nieodpowiedzialny człowiek, co to za ojciec jak jedzie pijany z własnym dzieckiem 🙁 dziecko teraz walczy o życie w szpitalu, zniszyl życie całej rodzinie, syn napewno będzie miał do końca życia problemy zdrowotne po tak ciężkich obrażeniach. Biedny chłopak … Mam nadzieję że sprawca wypadku będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here