Staś Szklanny wyjedzie na operację do USA

0

Zebrano już wszystkie potrzebne środki na operację Stasia Szklannego. – To niewiarygodne tempo po prostu zwaliło nas z nóg – mówią rodzice chłopczyka.

Fot. fb.com/ratujmysercestasia

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu lubaczowskiego włączyli się do akcji charytatywnej i udowodnili, że mają ogromne serca. Po dwóch tygodniach zbiórki na operację Stasia w Bostonie przekroczono potrzebną kwotę. W puli znajduje się ponad 1 mln 250 tys. zł.

– W najśmielszych snach nie marzyliśmy o takim rezultacie. JESTEŚCIE WIELCY! Bez Was wszystkich i każdego z osobna, to by się po prostu nie udało – podsumowują rodzice Stasia.

Fundacja Siepomaga.pl kilka dni temu przelała już pieniądze na konto Children’s Hospital w Bostonie. Termin przyjęcia maluszka wyznaczono na 28. września br.

Kolejny krok w kierunku wyleczenia Stasia wykonany. Oczywiście jest to możliwe dzięki Wam, drodzy Przyjaciele Stasia – czytamy na społecznościowy profilu zbiórki.

Mimo sukcesu zbiórka na portalu siepomaga.pl nadal jest aktywna. Środki zbierane będą, tak jak zaplanowano, do 30 września. Nadwyżka pieniędzy pozostanie na koncie Stasia. Wykorzystana będzie na jego dalsze leczenie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here