Brudna woda w kranach na os. Unii Lubelskiej

4

Przerwy w dostawie ciepłej wody i brudna ciecz w kranie – z takimi problemami borykają się mieszkańcy kilku bloków na osiedlu Unii Lubelskiej w Lubaczowie. Powodem tej sytuacji jest wymiana instalacji ciepłej wody.

– Problem dotyczy tylko wody ciepłej. W ciągu dnia, przez 12 godzin, jest ona zakręcona. W godzinach nocnych dostawy ciepłej wody są przywracane. Niestety, z kranów płynie brudna woda, z której nie da się korzystać. Wieczorem nie wiadomo, czy zdołamy umyć się w czystej wodzie, czy może jednak trzeba będzie podgrzewać zimną na kuchence – skarżą się mieszkańcy.

Utrudnienia związane są z wymianą instalacji ciepłej wody. Od 13 do 22 września w godz. 8:00-20:00 będą następować przerwy w jej dostawie. Inwestycje prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaczowie.

4 komentarze

  1. Powinni to uwzględnić przy opłatach za wodę, dlaczego ludzie mają płacić za brudną wodę, której nie wykorzystali, bo ani się umyć ani ugotować. Ileś wody trzeba upuścić w nadziei, że za chwilę poleci już czysta. A licznik nabija.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here