Dwa wypadki z udziałem mieszkańców powiatu lubaczowskiego

1

Końcem ubiegłego tygodnia na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem mieszkańców naszego powiatu. Trzy osoby trafiły do szpitala.

fot. KPP Biłgoraj

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek (29.07) w miejscowości Aleksandrów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego kierująca skodą, nagle zjechała na lewy pas jezdni, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 3-letnie dziecko, które podróżowało wraz z 30-latką, na szczęście nie ucierpiało w wyniku zdarzenia.

W piątek (30.07) w miejscowości Hamernia doszło do wypadku z udziałem 49-letniego kierowcy jednośladu i jego 46-letniej pasażerki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 22-letni kierowca samochodu marki Chevrolet w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie motocyklem marki Yamaha, którym podróżowała małżeństwo z powiatu lubaczowskiego. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci apelują wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się pojazdami. Czasami ułamek sekundy, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, dlatego miejmy oczy szeroko otwarte, aby nikt nie ucierpiał.

elubaczow.com, KPP Biłgoraj

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here