Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg wraz Poseł na Sejm RP Teresą Pamułą po wizycie w Lubaczowie udały się do Horyńca-Zdroju. W Parku Zdrojowym miał miejsce Piknik Rodzinny w trakcie, którego promowano rządowe programy i projekty.

– Można by się zastanawiać dlaczego my się tutaj spotykamy. Przede wszystkim dla polskiego rządu ważne są spotkania z Polakami, a dziś chcemy porozmawiać o Polskim Ładzie. O Polskim Ładzie, który tak naprawdę buduje przyszłość naszej pięknej Ojczyzny. I tą przyszłość budujemy właśnie dla tych młodych, bo my dzisiaj tworzymy strategiczny program, który pozwoli, by Polska nam się dynamicznie rozwijała, jak przez ostatnie pięć lat. (…) Rząd Polski, rząd Prawa i Sprawiedliwości przede wszystkim rodzinę stawia w centrum uwagi poprzez wszystkie działania, które są podejmowane. – mówiła Minister Marlena Maląg.

Wcześniej w Lubaczowie prezentowano założenia Polskiego Ładu.

Galeria zdjęć, fot. Krystian Kłysewicz, Gmina Horyniec-Zdrój.

2 komentarze

  1. „Piknik rodzinny” jak sama nazwa wskazuje jest dla rodzin, więc rodziców z dziećmi (ewentualnie dziadkowie) a to była zwykła polityczna schadzka rodziny pisowskiej z udziałem dzieci z przedszkola, (by ładnie wyglądało). Więć proszę na zaś organizować w takim czasie by rodzice mieli mozliwość iść z dziećmi a nie w dzień powszedni (piątek od godziny 11.30 do 14.00) lub zmienić nazwę na piknik dla dzieci.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here