Rusza program „Bardzo Młoda Kultura”

0

Centrum Kulturalne w Przemyślu rozpoczyna przyjmowanie wniosków do programu „Bardzo Młoda Kultura”. Do konkursu mogą przystąpić także osoby z powiatu lubaczowskiego zajmujące się działaniami edukacyjnymi lub kulturalnymi.

Fot. Archiwum CK w Przemyślu.

Na działania można otrzymać od 5 do 15 tys. zł. Środki przekazane zostaną na realizację np. warsztatów, projekcji, inscenizacji, plenerów malarskich, koncertów, wystaw, spotkań z twórcami, street art. (w tym także on-line). Dofinansowane mogą zostać także inicjatywy z dziedziny tańca, muzyki, literatury, dziedzictwa kulturowego, teatru, filmu, folkloru, ekologii.

Nabór do konkursu odbędzie się w dwóch terminach. I etap przeprowadzony zostanie od 15 marca do 30 kwietnia. Jego lista rankingowa zostanie ogłoszona do 12 maja.  Z kolei II etap składania wniosków ruszy 15 maja, a zakończy się 22 maja. Lista rankingowa zostanie ogłoszona do 30 maja.

Co istotne wkład własny w ramach konkursu nie jest wymagany.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin i formularze aplikacyjne dostępne są pod adresem: http://bmk-ck.pl/regulamin-konkursu-2021/.

Program dofinansowany  jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here