Gmina Lubaczów podsumowuje pierwszy etap wiosennych porządków

0

Gmina Lubaczów podsumowała pierwszą część działań przeprowadzonych w ramach inicjatywy „Wiosna… ach to Ty”. Organizatorzy zebrali 5 ton sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

O tym, że Gmina Lubaczów rusza z wiosennymi porządkami pisaliśmy na początku bieżącego miesiąca. Już 6 marca odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Mieszkańcy oddali do utylizacji około 5 ton tych odpadów. Sprzęt został ułożony na paletach i zabezpieczony folią. W piątek zostanie  odebrany przez specjalistyczną  firmę.

– Pragniemy podziękować wszystkim Państwu za włączenie się do zbiórki elektroodpadów, a Radnym i Sołtysom za jej zorganizowanie i koordynowanie w sołectwach. – wyrażają wdzięczność organizatorzy.

Przypomnijmy, że najbliższa zbiórka, tym razem odpadów wielkogabarytowych odbędzie się 17 marca, a dwa dni później – 19 marca ruszy akcja likwidacji dzikich wysypisk.

– Zachęcamy Państwa  do zgłaszania informacji o odpadach zalegających w lasach i na terenach zielonych, do Urzędu Gminy Lubaczów lub pod numer telefonu 16 632 16 84 wew. 19. – mówią organizatorzy.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here