Trzy firmy chcą wybudować szatnię na stadionie w Lubaczowie

1

Trzy firmy stanęły do przetargu na „Budowę budynku zaplecza sanitarno-szatniowego przy stadionie sportowym w Lubaczowie”. W piątek (5.02), w Urzędzie Miejskim otwarto koperty z ofertami.

[ ZOBACZCIE WIZUALIZACJĘ INWESTYCJI ]

Przypomnijmy, że budynki, w których mieściły się m.in. szatnie dla zawodników, magazyny i pomieszczenia administracyjne zostały wyburzone w grudniu 2018 roku. Rozbiórka związana była z budową obwodnicy miasta. Od 2019 roku piłkarze musieli korzystać z tymczasowych kontenerów zaadaptowanych na szatnie. Początkiem stycznia br. Gmina Miejska ogłosiła przetarg na budowę zaplecza sanitarno-szatniowego.

Do przetargu stanęły trzy firmy. Pierwsza z nich – Zakład Remontowo-Budowlany Robert Polak z Lubaczowa – wykonanie zadania wyceniła na 1 648 340,33 zł. Druga – P.H.U. „REMBUD” Roman Siryk z Oleszyc zaoferowała podjęcie się budowy za 1 176 434,50 zł. Trzecia firma – Usługi Budowlane BUD-MONT Tadeusz Bednarczyk z Lubaczowa swoje usługi wyceniła na 1 493 173,55 zł. Teraz oferenci muszą poczekać na rozstrzygniecie przetargu, by dowiedzieć się, który z nich będzie realizował projekt.

Inwestycja uzyskała dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki Sportowa Polska edycja 2020. Praca mają zakończyć się początkiem września br.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

  1. Rozumiem sport jest wazny dla zdrowia ludzkiego ale tak samo jak ten nieszczesny basen ktory nigdy zysku nie przyniesie ,tak samo i szatnia dla 22 kryptopilkarzy poziomu grgry w w pilke nie podniesie .Kiedy ten samorząd zrobi coś dla ludzi aby przede wszystkim byla praca!!! i młodzież zostala na miejscu,bo na razie to sie zanosi na powiat emerytów i rencistów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here