Ostatnia prosta zbiórki na protezę dla Józefa Krygowskiego

1

To już ostatnia prosta zbiórki na protezę nogi i rehabilitację dla Józefa Krygowskiego z Załuża w Gminie Lubaczów.

O tym, że ruszyła zbiórka pieniężna dla Józefa Krygowskiego informowaliśmy pod koniec października ubiegłego roku. Potem zachęcaliśmy do licytacji koszulek meczowych wraz z podpisami zawodników z zespołów FKS Stal Mielec oraz MKS Puszcza Niepołomice.

Do tej pory udało się zebrać ponad 60 tys. zł. Ta kwota nie jest wystarczająca, dlatego ponownie zachęcamy do wsparcia zbiórki, tym bardziej, że niebawem zostanie ona zakończona. Czy uda się zebrać całą potrzebną kwotę? Czy pan Józef otrzyma szansę na lepsze życie? Jesteśmy przekonani, że TAK! To jednak zależy także od Was.

Przypomnijmy, Pan Józef z powodu tętniaka podkolanowego trafił do szpitala, gdzie konieczna była operacja odjęcia nogi. Przed amputacją opiekował się niepełnosprawnymi dziećmi i zajmował gospodarstwem rolnym. Dziś sam potrzebuje pomocy. 

Środki finansowe można wpłacać za pośrednictwem portalu siepomaga.pl.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

  1. Kochani! Pomagajmy! Tak wiele osób pomogło! Czy Ty też? Przeczytaj, reaguj, działaj! Udostępniajcie, wpłacajcie. Dla nas to niewiele a dla Pana Józefa to szansa na normalne życie. Nie zabierajmy mu nadziei, tylko tydzień pozostał. Ja też utworzyłam specjalną Skarbonkę, z której wpłaty wpływają bezpośrednio na zbiórkę https://www.siepomaga.pl/lancuch-5zl-dla-jozefa. Razem naprawdę się uda! Sami nie damy rady. Tylko tydzień. 5 zł zdziała cud. Miejmy w tym swój udział!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here