Ruszyła zbiórka na protezę dla Józefa Krygowskiego

3

Józef Krygowski z Załuża w Gminie Lubaczów po amputacji nogi potrzebuje protezy. Będzie mógł ją kupić tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli.

– Cały czas żyję wspomnieniami sprzed amputacji nogi, pamiętam, jak dobrze było być sprawnym człowiekiem, a przede wszystkim sprawnym tatą dla moich chorych dzieci. – mówi pan Józef Krygowski, mieszkaniec Załuża w Gmiie Lubaczów.

Przed amputacją nogi opiekował się niepełnosprawnymi dziećmi i zajmował gospodarstwem rolnym. Dziś sam potrzebuje pomocy. Nadal odczuwa bóle fantomowe, które nie pozwalają spokojnie przetrwać codzienności.

– Wciąż wierzę, że jeszcze uda mi się stanąć na dwóch nogach, znów będę wsparciem, a nie obciążeniem, dla moich bliskich. Proteza i rehabilitacja dają mi z jednej strony nadzieję, a z drugiej odbierają ją, bo koszty z tym związane są ogromne. – zwierza się pan Józef.

Na portalu siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na protezę i rehabilitację dla pana Józefa. Osoby, które chciałyby go wesprzeć mogą wpłacać środki za pośrednictwem strony.

– Proszę o pomoc nie tylko dla siebie. Proteza ułatwi życie całej mojej rodziny. – mówi Józef.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here