Często korzystasz na telefonie z serwisów muzycznych? A może oglądasz dużo filmów, seriali i innych materiałów video? Jeśli tak, dzięki Music Pass lub Video Pass w Orange możesz robić to bez obaw, że zabraknie Ci transferu danych. Sprawdź, jak działają te usługi, ile kosztują i w jakich ofertach operatora są dostępne.

Orange Music i Video Pass – czym są i jak działają?

Music Pass to usługa Orange, która pozwala Ci słuchać na smartfonie ulubionej muzyki bez pomniejszania dostępnego pakietu gigabajtów. Bez względu na to, jak często korzystasz z wybranych serwisów i aplikacji muzycznych streaming muzyki nie sprawi, że zabraknie Ci transferu danych w telefonie.

Video Pass w Orange działa na podobnej zasadzie, lecz, jak sugeruje nazwa usługi, dotyczy materiałów video. Pozwala Ci bez limitu danych oglądać kinowe hity, seriale i dokumenty czy wydarzenia sportowe i inne nagrania, do których masz dostęp. Możesz więc zobaczyć na smartfonie cały sezon serialu, a pakiet danych na Twoim koncie nie zmniejszy się nawet o kilobajt.

Music Pass Orange obejmuje takie serwisy i aplikacje muzyczne jak: Tidal, Spotify, Amazon Music, Deezer, Apple Music, Polskie Radio i Open FM. Z kolei Orange Video Pass działa na następujących serwisach oraz aplikacjach video: HBO GO, Netflix, YouTube, Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Orange TV GO, ipla, vod.pl, WP Pilot, TVP VOD, Stream TVP, TVP Info, Poland In.

Video Pass i Music Pass Orange – w jakich ofertach są dostępne i ile kosztują?

Music Pass Orange jest dostępny we wszystkich 4 abonamentach komórkowych operatora (Plany Mobile: 35, 45, 55 i 75). Usługę możesz też aktywować w Orange Flex. Standardowa opłata to w każdym przypadku 5 złotych miesięcznie. Teraz jednak, gdy podpisujesz umowę na abonament komórkowy  Orange, Music Pass dostajesz za darmo przez pierwsze 3 miesiące. Potem usługa wyłączy się automatycznie i możesz ją ponownie aktywować w wersji płatnej.

Video Pass Orange działa we wszystkich wymienionych powyżej ofertach, a dodatkowo także w każdym z pakietów Orange Love (Mini, Standard, Extra i Premium). Usługa kosztuje 20 złotych miesięcznie. W Orange Flex możesz też aktywować ją na 1 dzień lub 7 dni, płacąc odpowiednio 5 zł albo 10 zł.

Podobnie jak w przypadku Music Pass w Orange Video Pass jest również dostępny za darmo w wybranych ofertach promocyjnych. Jeśli wybierzesz Plan Mobilny 55 lub Orange Love Extra, korzystasz z usługi bezpłatnie przez 1 miesiąc. Z kolei w Planie Mobilnym 75 i Orange Love Premium Video Pass jest darmowy przez 24 miesiące, czyli przez cały czas obowiązywania umowy.

Orange Video i Music Pass – co jeszcze warto wiedzieć o usługach?

Zarówno Video Pass Orange, jak i Music Pass operatora obejmują nie tylko wybrane strony internetowe, ale też aplikacje mobilne. Warto jednak pamiętać, że:

  • – Pobieranie samych aplikacji muzycznych lub video zużywa już transfer danych;
  • – Chociaż nie zostanie on uszczuplony, musisz mieć dostępny limit transmisji, żeby usługi Music Pass i Video Pass działały prawidłowo;
  • – W przypadku płatnych serwisów musisz mieć wykupioną subskrypcję lub abonament, które pozwalają z nich korzystać;
  • – Usługi Orange Music Pass i Video Pass działają tylko na terenie Polski, więc gdy słuchasz muzyki lub oglądasz materiały video za granicą, pomniejszy to Twój pakiet danych w roamingu.

Więcej informacji temat obu usług znajdziesz na stronach operatora:

Dowiesz się tam między innymi, jak aktywować usługi czy zgłosić do Orange sugestię, by obejmowały one serwis, z którego korzystasz. Sprawdzisz też szczegóły promocji w regulaminach operatora.

Artykuł sponsorowany.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here