Niedzielny (25.10) protest w obronie Praw Kobiet zgromadził tłumy na ulicach Lubaczowa. Wszystko po czwartkowym wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrza prawo aborcyjne w naszym kraju.

W czwartek (22.10) Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok, który usunął przepis z ustawy z 1993 roku o treści: „Przerwanie ciąży może być dokonane, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.”

Zezwalał on na dopuszczalność (nie nakaz!) aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Po jego usunięciu kobiety nie mogą dokonać aborcji. Pozbawione zostały prawa wyboru.

Takie działania wywołały liczne protesty w całym kraju. Swój sprzeciw w sobotni (24.10) wieczór wyrażali także mieszkańcy Lubaczowa, którzy zgromadzili się na Rynku Miejskim. Okazało się, że zgromadzenie to było tylko początkiem jeszcze liczniejszego protestu, do którego doszło w niedzielę, kiedy to na ulicach naszego miasta pojawiły się prawdziwe tłumy.

Galeria zdjęć.

elubaczow.com, AH, hp

102 komentarze

   • Panie Michale
    Jak byłam młodszy i nie miałem jeszcze dzieci to też łatwo mi było wydawać opinie na temat aborcji. Teraz gdy mam rodzinę zrozumiałem że nienarodzone dziecko w łonie matki to życie.
    I nie przeliczył bym życia dziecka na żadne pieniądze.

    • Cieszę, się że u Pana/Pani dzieci są zdrowe jednak proszę pomyśleć o rodzinach, którym w 100% niesamodzielne lub martwe dziecko może się przytrafić. Niewiarygodna trauma dla rodzicow, gdy ich dziecko może urodzić się martwe, bądź umrzeć po kilku dniach, miesiącach latach…i nawet jeśli dożyje sędziwego wieku lub i przeżyje rodziców, którzy dotychczas się nim zajmowały co dalej? Często tych rodziców nie stać na utrzymanie tego dziecka, a pomoc od Rządu opiera się na 1/10 całościowych kosztów utrzymania takiego dziecka. Jeden z rodziców często zmuszony jest brać dwie prace na raz by wiązać koniec z końcem. Wydaję mi się, że wybór jest o wiele lepszym rozwiązaniem, gdyż nie każdego stać i nie każdy jest w stanie żyć z takim obciążeniem gdy o pomocy tak wiele się mówi a tak niewiele uzyskuje.

     • Szanowny panie Michale
      Może się powtórzę ale życia dziecka nie można przeliczać na żadne pieniądze.
      Kto kiedykolwiek komuś dał prawo kleszczami rozrywać w łonie kobiety nienarodzone dziecko Bo tak to się odbywa szanowny panie.

     • Dziecko to nie zabawka, trzeba mieć pieniądze i czas by się nim zająć. Przy takiej sytuacji o której wspominam powyżej 90% polskich rodzin nie ma szans się utrzymać. Idąc tokiem Pana/Pani myślenia po urodzeniu takie dziecko ma umrzeć z głodu, bądź z braku odpowiedniego leczenia gdyż rodziców nie stać na utrzymanie? Naprawdę Pan/Pani chcę tylko by to dziecko się 'wyszło z łona' i było skazane na śmierć jednocześnie rujnując życie psychiczne rodziców? Ludziom brak serca i zrozumienia sytuacji… Mam nadzieję, że Pan/Pani mając takie przekonania wspiera w zbiórkach rodziców w leczeniu, bądź normalnym funkcjonowaniu.

     • Kończąc tą dyskusję nie każdy ma to szczęście jak Pan/Pani, że wychowują zdrowe dzieci. Życzę dalszego zdrowia Panu/Pani i całej rodzinie, jednocześnie proszę o refleksję nad pozostałymi rodzicami, którzy mogą nie mieć tyle szczęścia. Pozdrawia

     • Panie Michał skąd pan wyciągną te dane że cyt. ,,powyżej 90% polskich rodzin nie ma szans się utrzymać” Większych bzdur już dawno nie słyszałem.
      Po drugie to na dziecko niepełnosprawne rodzice otrzymują 1700 zł.
      Więc niech pan głupot nie opowiada o umieraniu dzieci z głodu bo pan bzdury opowiada.

      A co do rozrywania dziecka kleszczami w łonie kobiety to nie jest niby trauma.

    • Nie sądzę, by czyikolwiek rodzice uczyli kogoś przeinaczania faktów i manipulacji.
     Chociaż Polska niczym mnie już nie zdziwi.

     Prawda jest taka, że od lat rosnące wpływy rosyjskie przebrane są w rzekomy patriotyzm i tradycjonalistyczną sielankę. Wszystko to pod czujną aprobatą stopniowo degenerującego się, polskiego kościoła, pod egidą Radia Maryja. Do którego kieszeni chce sięgnąć aktualnie tonący, polski rząd.

     Putin zaciera ręce, jak Stalin w 1933 r., kiedy mówił „dajcie Polakom rządzić, to sami się wykończą”.

     Pozdrawiam, tyle mojej obecności w tym temacie.

     • „Panie” Arch Enemy – Stalin użył tego cytatu w 1933 jako reakcji na słowa Józefa Becka „Nasz stosunek do Niemiec będzie dokładnie taki sam, jak stosunek Niemiec do Polski”, co jest powszechnie znaną wiedzą wśrod ludzi, którzy czytają historię, nie Wikipedię.

      Po raz ostatni pozdrawiam.

      PS – Arch Enemy to fatalna podróbka Korna.

     • Czy aktualną bronią rosyjskich sługusów na forach jest odpytywanie z poprawności semantycznej na forach internetowych – miejscach o dowolnym uzusie?

      Jeśli tak, strzelam z salwy uśmiechu:

      ONR – Oni Nie Ruchają.

      Dobra, już nie mogę sobie na Was używać, słodcy narodowcy. Zdrowia życzę w pandemii.

     • Szanowny panie,,KonradJanczura”
      Komuniści indoktrynowali społeczeństwo Polskie chcąc wpoić naszemu narodowi nienawiść i kompleksy bycia Polakiem.
      Jak czytam pana post to zauważam objawy tej indoktrynacji.
      Pozdrawiam.

     • Do Polak2010. Jakoś w czasach komunizmu nie było w społeczeństwie nienawiści, chyba że do komunistycznej władzy. Nienawiść pojawiła się później, a szczególnie po roku 2000, po powstaniu PO i PiS. I obie te partie są w równym stopniu temu winne. A niektóre osoby duchowne, niewielu, ale są tacy, też przykładają do tego rękę.

     • Panie Liberał napisał pan że za komunizmu nie było nienawiści następnie pan napisał że jednak była do komunistów.
      To niech się pan zdecyduje z tą nienawiścią.
      Bo co widać teraz na ulicach Polskich miast to chorych sfrustrowanych z nienawiści lewicowo-liberalnych środowisk.

     • Panie polak2010 na tym forum widać jak dłoni, że nienawiść jest po obu stronach. A według pana tylko w środowiskach liberalno-lewicowych, bo komuniści im ją wszczepili. A kto wszczepił nienawiść takim ludziom jak „red is bad” albo „Arch Enemy”.

     • Panie polak2010, a pan nie zarzucał parę wpisów wyżej panu „KonradJanczura” nienawiści? Może nie, może tylko, że ma kompleksy bycia Polakiem. W każdym razie wpisów takich jak „czerwona zaraza won z Lubaczowa”, „Jacy ludzie ? Komuniści to istoty człekokształtne a nie ludzie. To piewcy robactwa” albo z drugiej strony „Czym sobie ten kraj zasłużył na pisowską zarazę…?” ja nie nazwałbym wymianą poglądów.

     • Panie Liberał ,,Kto sieje wiatr zbiera burzę”
      Jeżeli hipotetycznie poszedł bym na ten manifest ze swoim dzieckiem i dziecko spytało by się mnie co oznaczają słowa na transparentach ,,WYPIERD..ALAĆ”
      lub co znaczy symbol ,,Czerwony Piorun”
      To co mam odpowiedzieć dziecku że symbolu ,,czerwony piorun” używali faszyści którzy wrzucali małe dzieci do pieców w imię rasy panów?

     • Sam Hitler powiedział zaś w 1942 roku: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji. Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.
      Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki
      Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler.
      Trzeci to będzie SLD. PO i ci młoddzi którzy dzisiaj chodząa po ul;icy i krzyczą . Już za Hitleera było osłabienie autorytetu rodziny i kościołów doprowadziły do zdziczenia obyczajów, zaniku moralności w sferze seksualnej, sprzyjało rozwiązłości.
      COŚ CI TO MÓWI ????????

      Read more: https://www.pch24.pl/-aborcjonisci-to-wasz-dzien–75-lata-temu-hitler-wprowadzil-aborcje-na-terenach-polski,41754,i.html#ixzz6cBliSI7c

  • To właśnie jest kwestia podstawowego zrozumienia tematu. Nikt tam nie poszedł po prawo do zabijania. Powtarzanie propagandy na każdym kroku i pustka umysłowa, bez głębszej analizy szerzy się za rządów PiS, czego ten komentarz jest przykładem. Naród zaczął cofać się w rozwoju.

 1. TŁUMY !!!!!!!!??????????????? Ale dobre, gdzie one są? na każdej niedzielnej mszy w kościele jest więcej ludzi niż na tej pseudo manifestacji kilku rozwydrzonych i niedouczonych nastolatek, które uważają się za „kobiety” kierowane prze garstkę starszych lewackich idealistek i resortowych dzieci hahaha bez przesady

 2. Tych kilka lewackich agresorek próbuje humanizować zwierzątka (pieski, kotki, norki ,karpie itp.) ale przy okazji optują za dehumanizacja człowieka, poprzez stwierdzenie „moje ciało mój wybór” a kto wam dał takie prawo?!! TK orzekł ,że jest to nie zgodne z obowiązującą konstytucją. Proszę zmienić konstytucję i zapisać w niej takie prawo, przeprowadzić referendum a nie protestować pod biurami posłów PiS , którzy nie maja nic wspólnego z tym orzeczeniem oraz dewastować kościoły, to jest tolerancja? . Ja wiem ,że wasz idol krzyczał ” róbta co chceta” ale nie można tego brać tak dosłownie do siebie.

    • A kim Ty jesteś,, żeby mówić innym jak mają żyć, jakich wyborów dokonywać, oceniać ile mogą udźwignąć? Kim jesteś, żeby skazywać dzieci z ciężką, podkreślam, ciężką wadą rozwojową, na często długie lata bólu i fizycznego cierpienia? Może gdybyś miał wypadek, albo w wyniku choroby zostałbyś bez rąk i nóg, z sondami podłączonymi do każdego otworu w Twoim ciele, może wtedy odpowiedziałbyś mi na pytanie czy chciałbyś wciąż żyć? Może gdyby Twoje dziecko byłoby takie i kiedy Twoje serce pękałoby z bólu i tuliłbyś je, żeby choć trochę złagodzić mu cierpienie, może wtedy odpowiedziałbyś na pytanie czy warto. Ja dziś wiem, że nie. Obyś Ty nie musiał nigdy tego wiedzieć.

     • Ciąża to nie zabawa aby sobie wybierać ,czy się ją chce ,czy nie. Nie ty będziesz o tym decydować, tylko prawo i Konstytucja RP, które trzeba przestrzegać!!. Jeśli zmienicie prawo i zapiszecie w Ustawie Zasadniczej, że możesz sobie wyskrobać niechciane czy chore dziecko, to ja nie będę miał żadnych więcej pytań i sprzeciwów ” co do twojej macicy i do tego ,co się w niej znajduje” choć przyznam ,że będę miał inne na to inne zdanie. Na razie ,od poczęcia aż do naturalnej śmierci jest to chronione KONSTYTUCJĄ RP i WARA WAM

 3. 2/4 z protestujących nigdy nie była w ciąży i nie rodziła (wrzeszczące smarkule i stare panny), 1/4 już nie będzie w ciąży i nie urodzi. Pozostaje 1/4 która nie wie czy będzie, czy nie. Nie wiedzą przeciw czemu protestują, bo najpierw skandowały KON-STY-TU-CJA, a gdy okazało się że to zapis art. 38 tej Ustawy zasadniczej blokuje aborcję, to zaczęły skandować „je…C. PIS, je…ć Policję”. To nie TK zakazał aborcji, tylko zakazuje jej uchwalona głosami posłów rządzącej wówczas koalicji (w sumie ponad 80% głosów) z ugrupowań : SLD i Unii Pracy (obecnie również część KOD, Razem, UED i Wiosna pańskiego „guru” Biedronia, panie „filmujący” Ł.R.) oraz PSL i Unii Wolności (obecnie PO, Nowoczesna i część KOD) – – Konstytucja. TK tylko orzekł, że zapis art. 4 i 4a ustawy z 1993r. o ochronie życia (ograniczając rozstrzygnięcie jedynie do aborcji eugenicznej – tj. z uwagi na wady płodu) jest niezgodny z Konstytucją – bo w rzeczywistości, to niezgodna jest z nią każda forma aborcji.

  • WItam Panie polak2010. Tak się zastanawiałem gdzie Pan uciekł z poprzedniego portalu i znalazłem Pana, że teraz Pan się tutaj ,,produkuje”. Wracając do meritum. Panie polak2010. Matki mające dzieci niepełnosprawne wiedzą jak dużo trzeba poświęcić zdrowia i innych rzeczy dla tego niepełnosprawnego dziecka nieraz i bez nadziei na wyleczenie. Tym bardziej szacunek dla takich matek, że się nie wstydzą pójść i zaprotestować. Poza tym widzę, że pisze się, że strajkują nastolatki. I co one w przyszłości nie będą matkami? Będą. Za 10 lat to nic by nie mogły zrobić. Pisze się o tych osobach per ,,robactwo” czy jak bodajże w Warszawie auto wjechało auto w strajkujące kobiety to widziałem komentarz na Facebooku w stylu: ,,Dobrze się stało. Kierowca ma u mnie piwo” . Czy tak trudno zrozumieć, ze każdy z Nas ma prawo do strajku i manifestuje swoje poglądy. Ja osobiście jestem za utrzymaniem tego kompromisu z 1993 roku. Można go nieco unowocześnić na dzisiejsze czasy. Poza tym zobaczmy jaki PiS ma tupet i jak złą władzą jest. Wprowadza czerwoną strefę. Chwilę przed wkurz rolników. Szkoda, ze u Nas też nie protestowali, ale np. w Jarosławiu i Budzyniu już tak. Wkurzyli służbę medyczną mówiąc, że ,,nie chce im się robić. Wyszliby też na ulicę tylko dla nic jest obecnie ważniejsze życie ludzkie i walka z koronawirusem. Teraz kobiety. Korzystając teraz z tego, ze mają bat na obywateli czyli czerwoną strefę i wyciągnęli w najgorszym możliwym czasie ludzi na ulicę. Teraz ustawą chcą nasłać na te kobiety Żandarmerię Wojskową nasyłać ich jak jakichś ZOMO na te kobiety, PiS sięgnął dna.

 4. Szanowni Czytelnicy…to nic innego jak DOBROBYT i wygoda!!! Dobrobyt, który wyklucza cierpienie, odrzucenie, gorsza pozycję i tym samym troskę o innych. I nie mówcie o średniowieczu. Bo to błędne określenie. Zabijanie nienarodzonych dzieci nie jest średniowieczem. To morderstwo. Jaki wybór? Jakie sumienie? Czy rozdarcie dziecka w łonie matki na kawałki ma być wyborem? Która matka na to pozwala? I jeszcze hipokrytki przyprowadzaja ze sobą dzieci na te demonstracje. Jakie wartości im przekazujecie? Żadne. Jak dziecko ma być chore to zabij. Pozwólmy na to, to za chwile będą zabijać nawet jeżeli miałoby się okazać że istnieje szansa na wyzdrowienie dziecka (medycyna postępuje, operacje, rehabilitacja itd). Bo po co rodzic i jeździć z dzieckiem po lekarzach, po co ratować jak mogę uznać sprawę za niebyłą, rozerwać dziecko na kawałki, bo nie ma jeszcze imienia. Zastanówcie się kiedy wychodzą wady płodu? Bo na pewno nie w pierwszych tygodniach życia, kiedy dziecko jak to twierdzicie jest TYLKO plodem! I jeszcze, że to „wojna”. Co wy wiecie o wojnie!?? O umieraniu z głodu, o chowaniu się po strychach, piwnicach. Myślę ze Bóg się tylko przypatruje…. ale jego cierpliwość też się kiedyś skończy. No ale to jeszcze trzeba mieć wiarę… i wartości.

 5. Pani Tereso posłanko PiS widzę , że byłe podwładne przyszły podziękować pod biuro poselskie samych sukcesów, jak sobie przypominam, to były z ich strony podziękowania po wygranych wyborach w świetlicy przy kościele 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 6. Baby do garów. Jak patrzę na ciemną masę protestującego lewactwa (uważającego ie za „postępowców”), to potwierdza się teoria Korwina że baby (w odróżnieniu od kobiet) – to bezmózgowce. Krzyczą, skandują, wyzywają i przeklinają – a nie potrafią obronić w sposób racjonalny swojego stanowiska. Nawet nie wiedza przeciw czemu protestują.

  • Panie Buhahaha. Ciekawe czy tak samo szanował Pan swoją mamę, która Pana wychowała bo patrząc się po tych słowach, które przeczą szacunkowi wobec kobiet. Pańska mama przecież była kobietą. I też Pan jej mówił ,,siedź w domu przy garach bo jesteś kobietą”?

   • Szanowałem i nadal szanuje Mamę. Nie odróżniasz jednak kobiet od zwykłych, głupich bab. Co do reszty to powiem Ci, że i pracowała i siedziała przy garach. Mam wielki szacunek wobec Niej i do innych kobiet, ale nie mam go dla głupich, tępych bab – których wiele było na proteście i wykrzykiwało przekleństwa nie wiedząc jednocześnie, przeciwko czemu protestują. Bo to nie wyrok TK zakazuje aborcji, ale Konstytucja, której większość z nich jeszcze niedawno broniła pod sądami.

    • Przez 27 lat jakoś zwolennicy prawicy nie mówili, że to niekonstytucyjne tylko co najwyżej niezgodne z Kościółem Katolickim, który z zasady nie może popierać aborcji. Nawet zasadnej. Te kobiety , które idą wiedzą za czym idą. Chcą mieć wybór, który im się zabiera ot tak i to w czasie epidemii. Nazywając te Panie per ,,głupimi babami” pokazujesz, że nie szanujesz kobiet. Tak samo jak Twoja mama pracowała w gastronomii zapewne tak i wiele tych kobiet pracuje na rzecz naszej powiatowej społeczności a za to jak się postawią PiS-owi zostają wyzwane od najgorszych. A, ze idą wulgaryzmy. Naród stracił już cierpliwość zwlaszcza po ostatnich działaniach PiS kiedy działa na odwrót niż powinien m.in. zmiany w rządzie powołujące Czarnka i Pudę na ministrów a są ooni ostatnimi osobami, którzy powinni tam być. PiS rozpoczął wojnę w trudnym czasie. Liczył, że ludzie nie wyjdą bo koronawirusa i się przeliczyli a Kaczyńskiemu zostało tylko robić z siebie parodię Jaruzelskiego, który jeszcze zaognia konflikt, próbując robić z tego wojnę z Kościółem jakoś wielkich ataków na Kościoły nie ma. Parę incydentów co najwyżej.

 7. Szanowna pani ,,Starsza Pani” To o czym pani napisała to jest ogromna wiedza i doświadczenie życiowe mam nadzieję że może kilka z tych nieświadomych kobiet to przeczyta i weźmie sobie to do serca. Mówi pani także o wspaniałych wartościach płynących z naszej wiary rzadko spotyka się taką wypowiedź płynącą z serca.
  Bardzo serdecznie panią pozdrawiam.

 8. Jak wszyscy doskonale wiemy, w ostatnich dniach mamy masowe protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Wydanie tego wyroku właśnie teraz, czyli w sytuacji, gdy mamy tak głębokie podziały społeczne oraz potężne problemy związane z epidemią i gospodarką, uważam za nieprawdopodobny skandal. Ktoś, kto zdecydował o tym, żeby odpalić tę „bombę” w ostatni czwartek, według mnie sam powinien trafić pod sąd za narażanie na utratę zdrowia wielu ludzi oraz wywoływanie niepokojów społecznych w chyba najgorszym możliwym czasie.

  Ciężko jest mi uwierzyć, żeby takie działanie było efektem bezmyślności czy braku przewidywania skutków – prędzej wygląda na zaplanowaną z premedytacją i w pełni świadomą akcję skłócania społeczeństwa. Czy akurat inspirowaną przez Prezesa, to nie jest wcale takie pewne – natomiast ktoś tę decyzję podjął, na czyichś barkach ciąży odpowiedzialność. Dodatkowo oczywiście możliwy jest scenariusz, że przy okazji tego zamieszania znów będą przepychane kontrowersyjne zmiany w prawie, nie pierwszy raz zresztą. Ciężko przypuszczać, żeby rządzący nie wykorzystali okazji.

  Piszę o tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, że jestem po prostu wkur*iony. Dlaczego? Ponieważ widzę skalę polaryzacji ludzi, nawet wśród rodzin i bliskich znajomych. Nie potrafią już ze sobą rozmawiać na spokojnie, przy użyciu argumentów – tylko emocje. A przecież kłócąc się między sobą i nienawidząc, niestety daleko nie zajedziemy jako naród. Taka jest smutna prawda. Zgoda buduje – niezgoda rujnuje. Jeśli więc wygra opcja totalna wojna polsko – polska, to będą nas rozgrywać jak dzieci w piaskownicy.

  Na zakończenie jeszcze zdrowia życzę – wszystkim, niezależnie od prezentowanych poglądów.

  • Szucie społeczeństwa na lekarzy, rolników i kobiety. Wulgaryzmy i obrzydliwe hasła w stosunku do ludzi myślących inaczej niż PiS. Patologia – bicie żon, zdradzanie żon. Hipokryzja i opowiadanie bajek o polskiej manii wielkości jak to świat ponoć bierze Nas za przykład walka z koronawirusem i brak planu, stan polskiej gospodarki i jej postępujący upadek etc.). Zepsucie – Szumowski 70 mln na respiratory, które są teraz potrzebne na gwałt, 70 mln Sasina, które znikło ot tak i nikt nie wie gdzie są a Sasin dostaje za to nagrody za ,,gospodarność”. To nie opis jakiejś strony sceny politycznej. To opis Prawa i Sprawiedliwości, które niszczy nasz kraj a Pan i na jednym i na drugim forum pokazuje, ze nie traktuje jak partię, ale wręcz w jakąś religię w którą należy wierzyć na siłę a jak ktoś nie wierzy to jest głupi. Powiem Panu jeszcze jedno wiara PiS nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem albo katolicyzmem. To co Pan wyznaje to religia faryzeuszy. Tam też ważniejszy był pieniądz od ludzi.

 9. Kolejne ataki na kościół profanacja świętych figur, pomników, pobicia księży do obrońców kościoła został użyty gaz łzawiący jeden z obrońców kościoła w Poznaniu został ugodzony nożem przez Lewicowego Fanatyka.

  I co wy na to kobiety co manifestowałyście w Lubaczowie podoba wam się to ?

  • Panie polak2010. Wiem z którego artykułu wziął te informacje. Agresja budzi agresję. PiS rozpoczął tę wojnę. Jak wygląda ta ochrona Kościoła to widać po przykładzie Najmana. Ktoś powiedział, że jest atak na Jasna Górę. Najman jak głupi poleciał. I co było? Nic tam nie było. Narodowcy i inni im podobni znaleźli dla siebie możliwość wyszalenia się i bicia rzekomo w imieniu obrony Kościoła. Widać jak to wygląda. Może i jest odprawianie przerywane okrzykami, ale zaraz pojawiają się bojówki narodowców i siłą ich wyrzucają i biją tych działaczy lewicowych. Zwłaszcza, że na filmie z artykułu do Rzeczy sam Pan może zobaczyć, ze to nie kobiety się biją a mężczyźni. Wyglądało to bardziej jak porachunki pseudokibiców niż co innego. A co z rannymi kobietami w Warszawie przejechanymi przez samochód. Albo w ranny 17-latek w Szamotułach. Podoba to się Panu. A może słowa Panu podobnych jak piszą pod jednym z tych wypadków cytuję: ,,Dobrze się stało. Jakbym mógł postawiłbym temu kierowcy piwo”. Przypominam agresja budzi agresję i PiS tę wzajemną spiralę nienawiści stworzył znakomicie i teraz czeka aż my się wspólnie powybijamy.

   • Brak mi słów ,jak czytam te brednie,człowieku jak ci się nie podoba w Polsce możesz wyjechać gdzie chcesz, granice są otwarte. Jak nie ,to siedź cicho i przestrzegaj zasad i wartości a także uszanuj głos społeczeństwa, który wybrał taką a nie inną władzę po 8 latach dziadowania za rządów PO. Nie podpuszczaj ludzi do atakowania kościołów i niszczenia mienia kościelnego, poprzez dewastację ścian, pomników itp. TK orzekł, że jest to nie zgodne z obowiązującą konstytucją i czego ty lewacka mendo jeszcze chcesz ?!! Każdy z poprzedników ,byłych prezesów TK wypowie się w ten sam sposób a byli wybierani większością bezwzględną sejmu RP czyli głosami posłów PO, PSL . Posłuchaj co ma do powiedzenia sędzia Rzepliński, Zoll a nie atakujesz i obwiniasz za to kościół i partię PiS . Jeśli chcecie zabijać i skrobać te chore nienarodzone dzieci, to zmieńcie konstytucję a w szczególności art 38 przeprowadź referendum i wtedy w świetle prawa i obowiązującej konstytucji, będziesz mógł ty i tobie podobni fanatycy lewicowi mordować każde nienarodzone dziecko czy jak to nazywacie „zlepek komórek” A teraz milcz

 10. Protesty będą trwały do czasu, aż obecny rząd nie poda się do dymisji – zapowiedziały we wtorek działaczki Warszawskiego Strajku Kobiet, inicjatora ulicznych demonstracji. Jednocześnie przedstawiły wiele postulatów m.in. aborcji na życzenie zdrowych dzieci, antykoncepcji dostępnej dla młodych ludzi i świeckiego państwa.

  Czy nasze protestujące Lubaczowianki popierają ,,ROZRYWANIE KLESZCZAMI ZDROWYCH DZIECIAKÓW”

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here