PIXMA TS3100 to seria niedrogich, kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon, które dzięki łączności bezprzewodowej umożliwiają wydruk z dowolnego pomieszczenia w domu oraz ze swoich ulubionych urządzeń. Umożliwia zamontowanie dwóch wkładów z tuszem (jeden czarny, drugi z pozostałymi trzema kolorami), posiada funkcję cichego drukowania oraz automatycznego włączania i wyłączania podczas wydruku np. ze smartfona.

Rozmiar i design

Niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny design sprawiają, że dla TS3100 nie powinno być większych problemów ze znalezieniem miejsca na biurku. Nawet po wysunięciu tacki na papier, urządzenie nie zajmuje wiele miejsca. Do obsługi drukarki służy panel z kilkoma przyciskami oraz 1,5 calowym ekranem LCD. Za jego pomocą możemy między innymi sprawdzić zawartość tuszu w obu wkładach lub ustawić typ papieru i jego rozmiar. Większość interakcji z TS3100 odbywać się będzie przez urządzenie, z którego będziemy dokonywać wydruku.

Oferowane funkcje

Canon PIXMA TS3100 oferuje ciekawe funkcje ułatwiające nowoczesne drukowanie. Najważniejszą jest możliwość podłączenia drukarki do sieci Wi-Fi. Dzięki wsparciu AirPrint (iOS) i Google Cloud Print (Android) oraz dedykowanej aplikacji Canon PRINT wydruk bezpośrednio ze smartfona lub tabletu jest bardzo łatwy. Dla drukarki CANON TS3100 tusz jest w bardzo przystępnej cenie.

Tusze oryginalne i zamienniki

Oprócz standardowych wkładów do drukarki, PIXMA TS3100 jest także kompatybilna z tuszami XL, które pozwalają ograniczyć wydatki na nowe tonery oraz wydłużyć czas między wymianą kolejnych wkładów. Oprócz wkładów do Canona TS3100 możliwe jest także stosowanie zamienników. Należy przy tym pamiętać, żeby były to produkty zaufanych producentów, którzy zadbają o to, aby ich tusze były bezpieczne dla naszego sprzętu i zapewniły taką samą jakość i funkcjonalność jak oryginalne wkłady do drukarek.

1 komentarz

 1. Strzeżcie się! to jest zło w pudełku, a nie drukarka.
  Drogi tusz, który w rozmiarze xxl wystarczy na 10 kartek na krzyż.
  Wiecznie wypluwa błędy.
  Nie łączy się z internetem.
  Dziwna, staromodna apka na telefon.
  Korzystanie z poziomu komputera – gehenna. MAm ją od roku i dosłownie nigdy nie miałem bezproblemowego drukowania. Serdecznie nie polecam!
  Piekielnie droga w utrzymaniu, tuszochłonna, fatalny wybór.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here