Twoja Stacja teraz także w Lubaczowie!

10

Na tę wiadomość kierowcy z Lubaczowa i okolic czekali od dawna. W naszym mieście przy ul. gen. Stanisława Dąbka działalność rozpoczęła właśnie całodobowa „Twoja Stacja”. Możemy na niej zatankować sprawdzone paliwa w wyjątkowo niskich cenach.

Pierwsza „Twoja Stacja” w naszym regionie pojawiła się w Oleszycach jesienią 2014 roku. W jej ofercie znalazły się paliwa BP i Orlenu w wyjątkowo niskich cenach. Kierowcy z okolicy od tamtej pory docenili nie tylko sprawdzoną jakość benzyny i oleju napędowego, ale także wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Teraz niskie ceny mamy także w Lubaczowie. Na Twojej Stacji cena 1 litra diesla jest niższa nawet o ponad 50 groszy niż na innych stacjach w naszym mieście. To oznacza, że przy jednym tankowaniu osobówki możemy zaoszczędzić nawet 25 zł – 30 zł. Oszczędności przy większych autach czy pojazdach rolniczych są jeszcze większe.

Skąd tak niskie ceny?

Firma będąca właścicielem stacji istnieje od 1994 roku, a jej główną działalnością jest transport międzynarodowy. Od 12 lat zajmuje się także sprzedażą paliw i badaniami technicznymi pojazdów, m.in. na stacji w Oleszycach.

Niską cenę paliw osiągamy dzięki mniejszej marży oraz dużej ilości sprzedanego paliwa na swoich stacjach. Tylko w 2019 roku sprzedaliśmy 19,8 mln litrów, czyli ok. 650 cystern. Naszym atutem jest także własny transport – w taborze mamy 16 nowoczesnych pojazdów ciężarowych spełniający normy Euro 6, który rocznie zużywa ponad pół miliona litrów paliw. Dodatkowo korzystamy z usług różnych, ale zawsze sprawdzonych dostawców. To wszystko sprawia, że możemy zaoferować tak niskie ceny – mówi Paweł Niżnik z „Twojej Stacji”.

Dodatkowe rabaty!

Twoja Stacja w Lubaczowie oferuje dodatkowe roczne stałe rabaty w wysokości 2 groszy na litrze kierowcom, którzy przegląd techniczny pojazdu zrobią na stacji w Oleszycach.

Twoja Stacja to nie tylko paliwa

Na Twojej Stacji czynnej 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a mieszczącej się przy ul. gen. Stanisława Dąbka w Lubaczowie, oprócz tankowania można zrobić także podstawowe zakupy artykułów spożywczych, alkoholowych, tytoniowych czy akcesoriów samochodowych i płynów eksploatacyjnych. Dostępny jest ponadto automat do kawy oraz czynna jest myjnia szczotkowa.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

10 komentarze

    • a jak mi udowodnią, że u nich lepsze jest? Badania przechodzą tak samo, więc w czym problem? Tankuję już kilka lat w Oleszycach i żadnych problemów nie mam i nie wierze w tą zmowę cenową, kto głupi niech przepłaca. A i dystrybutory na Twojej są fajne i szybkie a to duży plus.

  1. Co jest tanie, to jest drogie – na gazie nie ma różnicy i posiadacze tych aut nie mogą narzekać. gorzej 95-tka i 98. Tankowałem kilkukrotnie i wiem jedno – paliwo jest tańsze ale i „słabsze”, to oznacza mniej więcej tyle, że tankując na tej stacji, więcej spalam benzyny na 100km. Sprawdziłem kilkukrotnie i wychodzi, że płacąc ciut więcej za litr benzyny w korporacji z głową orła w logo, przejadę więcej kilometrów… Nie wiem, od czego to zależy, lecz w Oleszycach jest po prostu gorsza jakość benzyny i jej ilość potrzebna do przejechania 100km wychodzi cenowo tak samo jak w innych stacjach.

  2. Paliwo na w/w stacji spełnia wszystkie normy i tankuję tam od dawna, jestem zadowolony z cen paliw, a silniki moich samochodów działają jak trzeba. Dobrze, ze ktoś w końcu rozbił tą zmowę cenową właścicieli stacji benzynowych w Lubaczowie, bo jak inaczej nazwać sytuację w której różnica pomiędzy konkurencją wynosi 1 gr na litrze lub ceny zawsze identycznie rosną i spadają (PRZYPADEK ? ) UOKiK dawno powinien temu się przyjrzeć.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here