W Lubaczowie pojawią się nowe parkomaty

6

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie ogłosił przetarg na uruchomienie nowych parkomatów. W mieście pojawią się trzy urządzenia, które powiększą Strefę Płatnego Parkowania.

W Lubaczowie Strefa Płatnego Parkowania pojawiła się w 2017 roku. Od razu spotkała się z pozytywną opinią kierowców, którzy w centrum Lubaczowa mogą znaleźć miejsce do zaparkowania, choć ciągle nie jest to zbyt łatwe. Z uznaniem spotkała się również cena biletu – 1 zł za godzinę postoju. Analizując dotychczasowe funkcjonowanie SPP i opierając się na wnioskach kierowców Burmistrz Krzysztof Szpyt stwierdzał, że kolejne takie miejsca są potrzebne. O planach poszerzenia Strefy mówił niejednokrotnie w Informatorze Miejskim „Lubaczow.pl”.

Teraz MZGKiM ogłosił przetarg na zakup, zainstalowanie i uruchomienie fabrycznie nowych, trzech sztuk parkomatów z oprogramowaniem dla Strefy Płatnego Parkowania w Lubaczowie wraz z prowadzeniem czynności techniczno-organizacyjnych związanych z ich serwisowaniem. Parkomaty wyposażone będą w czytniki do płatności kartą bankomatową zbliżeniowo. Dodatkowo uruchomiony zostanie internetowy system nadzorowania i zarządzania SPP.

AH, elubaczow.com


6 komentarze

  1. Tak tylko postawcie je na rynku przed bankiem PBS i ratuszem gdzie chołota pracująca tam już przed 7 parkuję swoje auta i zajmują miejsca do 15 dla potencjalnych interesantów, gdzie reakcja radnych, burmistrza. Są to pracownicy PBSu, urzędu miasta i powiatu. Zapisze rejestrację aut tam stojących nagminnie i zapytam Pana burmistrza czy ich właściciele mają wykupione tam miejsca parkingowe, bo wszystko widać z kanału z kablówki na kamerach z ratusza kto tam parkuję. I tu o apeldo Pana burmistrza, Pana starosty, Pana prezesa banku PBS, zróbcie z tym porządek.

  2. W rynku przed ratuszem i 2 uliczkach bocznych rynku powinny byc strefy płatne. Trzy miejsa słuzbowe , niepełnosprawni a reszta płatna Tylko główna ulica powinna miec darmowy postój czasowy do 15 minut, a policja od czasu do czasu egzekwowac mandatami . I będzie porzadek

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here