Paulina Mazepa z nowym klipem [VIDEO]

0

W sieci pojawił się klip „Motyl”, w którym Paulina Mazepa do utworu Haliny Poświatowskiej skomponowała muzykę. Teledysk, równie jak solowy debiut dziewczyny, cieszy się sporym zainteresowaniem internautów.

Powstawanie tego klipu to była niezła przygoda. W ogóle gdyby nie kwarantanna i koncerty online, podczas których Motyl był Waszym faworytem, to nie wiem czy bym to zrobiła. Czyli jak zwykle – życie ma swoje pomysły! – pisze na facebooku Paulina Mazepa.

Utwór wykonuje zespół Mazepa Quartet, w którego skład wchodzą także Paweł Miętus, Michał Aftyka i Kacper Majewski. Realizacją nagrań zajął się Jakub Krukowski (Sound and Wale), a końcowym etapem procesu realizacji produkcji muzycznej (mix i mastering) – Sławek Guadky Gładyszewski (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku). Reżyserem był Bartłomiej Szura, który na swoje barki wziął także zdjęcia i ich montaż. Asystentem operatora był Marcin Mikołajczak. Kierownictwem planu zajęła się Jagoda Mazepa, a za dźwięk odpowiedzialny był Patrycjusz Zastawny. W klipie, obok zespołu wystąpili Bartłomiej Szura, Jagoda Mazepa, Patrycjusz Zastawny, Maja Uljanicka, Zuzanna Kotara, Michał Kurek, Michał Tokarski, Janek Mazepa, Joanna Mazepa, Izabela Krużyńska, Aleksandra Bogucka, Artur Bednarz, Marcin Mikołajczak. Klip zrealizowano na warszawskiej Pradze.

Muzyczną aktywność Pauliny, którą być może pamiętacie z zespołu Anielsi, możecie śledzić na profilu facebook.com/pmazepa. Znajdziecie tam m.in. solowy debiut Pauliny – „Nasz Dom”, o którym pisaliśmy pod koniec grudnia.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here