– Oddaję Wam piosenkę mojego życia – Nasz Dom. – mówi Paulina Mazepa, która 22 grudnia na YouTube zamieściła swój solowy debiut.

– Napisałam piosenkę, całkiem niespodziewanie, bo przecież nie piszę tekstów. Przyszedł jednak czas, że miałam głęboką potrzebę wyśpiewania właśnie takich słów. To nie była potrzeba stworzenia wybitnego dzieła literackiego, ale raczej moment, w którym wybrzmiewały we mnie bardzo ważne sprawy. To nie jest smutna piosenka. Czy ma happy end? Właściwie chyba tak. – mówi Paulina.

Scenariusz, zdjęcia i montaż utworu opracował Bartłomiej Szura, z którym współpracowali: Izabela Krużyńska, Jagoda Mazepa, Izabela Krużyńska. W klipie słyszymy Szymona Bońkowskiego, który gra na saksofonie, za perkusją zasiadł Kacper Majewski, a dźwięki z kontrabasu wydobył Michał Aftyka. Nagranie zrealizowane zostało w studio Sound and Wave. Za końcowy etap procesu realizacji produkcji muzycznej (mix i mastering) odpowiedzialny był Sławek Guadky Gładyszewski.

Muzyczną aktywność Pauliny, którą być może pamiętacie z zespołu Anielsi, możecie śledzić na profilu facebook.com/pmazepa.

Paulina Mazepa ukończyła studia na Akademii Muzycznej. Obecnie współpracuje z muzykami młodego pokolenia polskiej sceny jazzowej. Mieszka w Warszawie, gdzie głównie zajmuje się muzycznymi projektami. Przypomnijmy, w kwietniu odbył się koncert w Centrum Koncertowo – Wystawienniczym w Narolu, gdzie wybrzmiała większość utworów, które znajdą się na płycie. Paulina ma nadzieję wydać ją w pierwszej połowie nadchodzącego roku.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here