Rusza Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”

0

Dzisiaj (12.06) rusza Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”. Organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkania.

O zmianach organizacji festiwalu pisaliśmy kilka dni temu. Teraz przypominamy o jego rozpoczęciu. Dzisiaj o godz. 12:00 Wielkie Oczy znajdą się na tapecie Podkarpackiej Traveltanny. W jej ramach Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna na Facebooku prowadzi regularne transmisje na żywo. Program dotyczyć będzie trzech kultur. Natomiast w sobotnie południe na profilu fb „Roztocze bez granic” o klifie morza mioceńskiego, a dokładnie o tym „Co się działo nad brzegiem mioceńskiego morza na Roztoczu Wschodnim” opowie dr hab. Teresa Brzezińska-Wójcik. Natomiast w niedzielę, również o godz. 12:00 będziemy mogli wysłuchać Krystiana Herby, który przedstawi nam swoje rekordy w zdobywaniu najwyższych budynków na rowerze.

Przypominamy, w ramach Festiwalu organizatorzy – Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie geoturystyczne „Roztocze wschodnie”, przygotowali propozycje 5 tras rowerowych: Roztoczański Rajd Geoturystyczny (1 trasa), Rajd Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze (1 trasa) i Roztoczański Rajd Gwiaździsty (3 trasy).

Więcej informacji na stronie: http://roztoczebezgranic.pl/

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here